bądź piękna niezależnie od pory

Ślubna moda męska – jak współcześnie dobrać dla siebie rzeczywiście odpowiedni strój?

Jednym z najistotniejszych momentów w życiu jest ślub. Najwięcej mówi się zazwyczaj o przygotowaniach Panny Młodej do tego szczególnego dnia, jednakże Panowie Młodzi dużo częściej starają się zabłysnąć atrakcyjną stylizacją, która będzie nietypowa oraz podkreśli ich walory.
Para młoda ze świadkami
Author: Jorge Goicochea
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób w takim razie skompletować najbardziej pasujący strój dla mężczyzny? Co jest w stanie zaproponować dziś moda (sprawdź ofertę firma Dortex Import-Export Bydgoszcz) męska Panom Młodym? Oczywiście, najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem jest zwyczajny garnitur z krawatem lub muchą. Trzeba jednak pamiętać, że panowie, którzy zamierzają na swój ślub włożyć muchę powinni koniecznie wybrać koszulę specjalnie do tego dopasowaną (czytaj więcej tutaj).

Opisywana tutaj kwestia jest dla Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to wejdź do serwisu festina zegarki, który proponuje zbliżone zagadnienia.

Dużym hitem są garnitury granatowe, najbardziej uniwersalne. Pasują one do urody kategorycznej większości Panów Młodych i godziny ceremonii. Zgodnie z zasadami dobrego wychowania panowie mogą zakładać czarne stroje dopiero po godzinie 18.

Rzecz jasna, podobne warunki należy traktować z przymrużeniem oka i jeżeli chce się koniecznie włożyć czarny garnitur, nie należy się krępować. Dodatkowo, coraz więcej Panów Młodych decyduje się na smokingi. Są one niezmiernie eleganckie oraz bardzo dobrze uwydatniają dobre strony męskiej sylwetki. Koszty, zarówno garniturów jak i smokingów, są różne. Wszystko jest zależne od marki, na którą zdecyduje się Pan Młody oraz materiałów zastosowanych do uszycia strojów. Trzeba jednak pamiętać, że ślub jest jedynym momentem w życiu, dlatego nie należy decydować się na wyroby niskiej jakości, szczególności że poleca się, żeby elegancki mężczyzna nie zdejmował marynarki w czasie przyjęcia. Koszula jest bowiem uważana za część bielizny.para młoda
Author: Chris Photography(王權)
Source: http://www.flickr.com
Istotne znaczenie ma też kwestia dodatków - blog jego styl. W stroju męskim nie ma wielkiego pola do popisu, więc warto wykorzystać dostępne możliwości. Przede wszystkim, świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie poszetki dopasowanej do koloru koszuli i krawata. W zestawieniu z czarnym garniturem atrakcyjnie prezentuje się poszetka biała. Co więcej, panowie koniecznie muszą zainwestować w spinki do mankietów oraz krawata, o ile umożliwi to stylizacja. Pan Młody powinien mieć także kwiatki do butonierki, stylistycznie nawiązujące do bukietu Panny Młodej. Podsumowując Pan Młody także musi zastanowić się nad swoją stylizacją, by godnie się w tym dniu prezentować.