bądź piękna niezależnie od pory

Biżuteria na co dzień - jaką zakupić?

Biżuteria powinna przydawać uroku jak też podkreślać atuty. Delikatna, uwydatniająca osobowość, to doskonałe uzupełnienie codziennego kostiumu – rzecz jasna jeżeli nie przedobrzysz.
kosmetyk
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com


Srebrna, a szczególnie złota biżuteria w zanadto wielkiej ilości, przedstawia się tandetnie a miast czarować, przytłacza. Miej na względzie też, że duże kolczyki oraz wyrazista bransoletka, które kapitalnie wygadają osobno, niekoniecznie będą pasowały. Ze złotą biżuterią rzecz jest najbardziej trudna - tu łatwo przedobrzyć, więc bądź czujna. Zestawiaj ją z gładkimi materiałami, które nie będą współzawodniczyć ze złotem. Nieduże złote kolczyki z ozdobnym kamyczkiem znakomicie wyglądają w towarzystwie atramentowej marynarki. Gdy pragniesz wyglądać profesjonalnie w pracy, musisz zapomnieć o barwnych klipsach a także szerokich bransoletach. W pracy znakomicie się sprawdzą delikatne kolczyki, łańcuszki jak też bransoletki z cyrkoniami. Aktualnie rządzi białe złoto a także srebro, jakie świetnie uzupełniają kostium elegancki, jak również ten mniej oficjalny. Po godzinach można pozwolić sobie na troszkę więcej luzu jak też fantazji. Obok klasycznych ozdób do wyboru mamy też mniej formalną, kolorową biżuterię, jaka idealnie się sprawdza po godzinach pracy bądź w weekend.
Urlop, weekend poza miastem, okolica nadmorska a także wszelkie pozostałe miejsca, w których ubiera się swobodne, eteryczne oraz lekkie kostiumy - to odpowiednie pole dla biżuterii bardziej wyrazistej jak też oryginalnej. Tutaj można puścić wodzę fantazji oraz pozwolić sobie na duży luz w wyborze wzorów a także barw.