bądź piękna niezależnie od pory

Broszka to opcja na nadanie charakteru swojego ubioru

Broszka. Mała rzecz a cieszy. Przy czym tak wielki w niej drzemie potencjał... Źle dobrana sprawi, że będziemy wyglądać poważniej i zniszczy nawet najbardziej zaplanowany strój. nienagannie dobrana, nada pożądanego efektu kreacji, a nam pewności siebie i wdzięku. Na pewno są między nami kobiety, którym broszki kojarzą się ubiegłym stuleciem, modą retro i spadkiem po babci. Lecz prawdziwe fashionistki i osoby, dobrze zorientowane w świecie mody wiedzą, że dodatek ten występuje co sezon wśród kolekcji najznamienitszych domów mody.
W jaki sposób nosić broszki by dodawały nam urody a nie lat?

Stylizacja modowa
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Najważniejsza zasada: zestawiajmy stare z nowym. Nie przerażajmy się połączeń typu : babcina broszka ze szlachetnych materiałów i banalny T – shirt z sieciówki.

Czy wiesz, gdzie również możesz odszukać inne tego rodzaju informacje? Jeśli nie, to kliknij na ten odnośnik i zerknij na treść (https://butyscholl.pl/) opublikowanego tam materiału.

Właśnie na takim efekcie przełamania nam zależy! Na mniej wyszukanym, acz robiącym wrażenie stylu. Zasada ta tyczy się też w drugą stronę - odważmy się, aby do sukienki, żakietu lub płaszcza w stylu vintage przypiąć modne, szalone broszki z filcu, plastiku. Możemy też zdecydować się na samodzielne jej stworzenie, gdyż wbrew pozorom nie jest to trudna sztuka. Kolejną istotną sprawą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest miejsce w którym przypinamy broszkę. Oczywiście, najbardziej popularnym miejscem jest klatka piersiowa, ale dlaczego by nie ozdobić kołnierzyka? Skromna koszula zyska dzięki naszej fantazji elegancji i szyku. Po trzecie, broszki dobrze sprawdzają się nie tylko w towarzystwie sukienek i marynarek, ale też ze swetrami. Nieciekawy dzianinowy sweter nabierze niepowtarzalnego i całkiem nowego stylu w towarzystwie broszki.Broszka to także świetny pomysł na nowe wcielenie naszych torebek, rękawiczek, pasków czy butów. Słynny stylista Gok Wan w interesujący sposób uczy kobiety jak ze skromnych pantofli uczynić główny punkt naszej stylizacji dopinając dwie broszki . Brak nam funduszy na wieczorowa torebkę? Przypnijmy broszkę do takiej, którą już posiadamy w swej szafie.
Nie bójmy się więc broszek! Odpowiednio dobrane, postawią przysłowiową kropkę nad „i” naszym stylizacjom.