bądź piękna niezależnie od pory

Buty to jest to, co kobiety lubią najbardziej

To po prostu ich miłość, z którą nie mają mocy, ani zapewne ochoty walczyć.


Ciężko jest znaleźć chociaż jedną dziewczynę, która odmówiłaby sobie nabycia kolejnej pary butów.
sukienka
Author: Igor Gorshkov
Source: http://www.flickr.com


Nieważne w tym przypadku jest, czy ma już podobne czy nie. Kobiety w gruncie rzeczy potrzebują innego obuwia do każdej torebki i do każdej jednej kurtki czy płaszcza To akurat z tej przyczyny każda jedna szafa na buty w każdym jednym mieszkaniu to w przeważającej części obuwie kobiece. Kozaczki krótkie i wyższe, balerinki, cztery pary sandałów jasne że każde z nich do innej spódnicy, czarne botki, brązowe botki, szpileczki itp. To wszystko bywa kobiecy bezwzględny wymóg. Żadna z kobiet przecież nie pozwoli sobie na to, aby do czarnej torebki włożyć brązowe botki. Jeśli torebka okazuje się w kolorze brązowym to jasne że brązowe botki okażą się bardzo dobre, lecz przy czarnej kolejna para w czarnym kolorze jest im zwyczajnie wymagana. Co na to panowie? Chyba na przestrzeni wielu lat przyzwyczaili się to tolerować i nawet nie podejmują prób b z tym walczyć.

Czy po przeanalizowaniu publikowanego tekstu masz chęć dowiedzieć się czegoś więcej na opisywane zagadnienie? Jeśli tak, to prześledź link (www.kurekjewelry.pl/16-obraczki-srebrne), gdyż odnajdziesz tam świeże informacje.

Dziewczęca natura po prostu taka bywa zatem bezcelowe zdaje się się jej przeciwstawiać - więcej.


Oczywiście są tego i pozytywne strony.
Panowie mają okazję zaprezentować się w towarzystwie z kobietami niebywale szykownymi i eleganckimi.To im najpewniej wystarcza do tego, by przymknąć oko na te damskie fanaberie.