bądź piękna niezależnie od pory

Buty to jest to, co kobiety lubią najbardziej

To po prostu ich miłość, z którą nie mają mocy, ani zapewne ochoty walczyć.


Ciężko jest znaleźć chociaż jedną dziewczynę, która odmówiłaby sobie nabycia kolejnej pary butów.


sukienka
Author: Igor Gorshkov
Source: http://www.flickr.com


Nieważne w tym przypadku jest, czy ma już podobne czy nie. Kobiety w gruncie rzeczy potrzebują innego obuwia do każdej torebki i do każdej jednej kurtki czy płaszcza To akurat z tej przyczyny każda jedna szafa na buty w każdym jednym mieszkaniu to w przeważającej części obuwie kobiece. Kozaczki krótkie i wyższe, balerinki, cztery pary sandałów jasne że każde z nich do innej spódnicy, czarne botki, brązowe botki, szpileczki itp. To wszystko bywa kobiecy bezwzględny wymóg.

Te informacje pochłonęły Cię bez reszty? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj danych na innych stronach - odnajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Żadna z kobiet przecież nie pozwoli sobie na to, aby do czarnej torebki włożyć brązowe botki. Jeśli torebka okazuje się w kolorze brązowym to jasne że brązowe botki okażą się bardzo dobre, lecz przy czarnej kolejna para w czarnym kolorze jest im zwyczajnie wymagana. Co na to panowie? Chyba na przestrzeni wielu lat przyzwyczaili się to tolerować i nawet nie podejmują prób b z tym walczyć. Dziewczęca natura po prostu taka bywa zatem bezcelowe zdaje się się jej przeciwstawiać - więcej.
Oczywiście są tego i pozytywne strony.


Panowie mają okazję zaprezentować się w towarzystwie z kobietami niebywale szykownymi i eleganckimi.To im najpewniej wystarcza do tego, by przymknąć oko na te damskie fanaberie.