bądź piękna niezależnie od pory

Chcesz, aby Twój mężczyzna ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go do sklepu lub zafundować mu parę wyjść z osobistym stylistą.

Zazwyczaj myślimy, że mężczyźni znają się na modzie o wiele gorzej niż kobiety, a w dodatku wielu z nich nawet nie próbuje tego zmieniać. Właściwie każda dziewczyna niewątpliwie świetnie zna takie przypadki, kiedy idzie ze swoim facetem na zakupy, a ten przeżywa prawdziwe katusze praktycznie w każdym miejscu i chce natychmiast wracać do domu.


moda męska
Author: May Lee
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli Twój narzeczony jest dokładnie taki sam, a Ty mimo tego nie ustajesz w próbach i chcesz, żeby chodził modnie ubrany, wówczas mamy dla Ciebie parę wskazówek.

Na początek musisz sobie uświadomić, że faceci mają zupełnie inne podejście do zakupów niż dziewczyny. O ile kategoryczna większość dziewczyn wręcz uwielbia chodzić po sklepach i może to robić właściwie codziennie, o tyle faceci mają całkowicie na odwrót. Większość z nich bez wątpliwości woli wyjść raz lub dwa razy do roku na porządne zakupy niż chodzić do sklepu raz w tygodniu i za każdym razem wybierać jedną rzecz.

Jeśli zatem chcesz porządnie ubrać swojego mężczyznę, wtedy niewątpliwie powinnaś zastosować nieco inną taktykę niż w przypadku zakupów z przyjaciółkami. Zabierz swojego chłopka na zakupy raz czy dwa razy do roku, a bez wątpliwości będzie Ci wdzięczny. Do takich zakupów musisz jednak odpowiednio się przygotować - wcześniej porządnie przejrzyj garderobę swojego chłopaka i sprawdź, jakich ubrań mu brakuje. Pomyśl również, gdzie przypuszczalnie możecie kupić te ciuchy - wszystko po to, aby jak najbardziej skrócić czas, jaki Twój ukochany będzie musiał spędzić w sklepie. Jeśli właściwie się przygotujesz do takich zakupów, wtedy Twój kosmetyków (polecamy patrz szczegóły) bez wątpienia będzie Ci wdzięczny. Znajdź modowe inspiracje -


Moda męska
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Innym pomysłem może być także zafundowanie Twojemu ukochanemu paru wyjść ze stylistą. Taka osoba z pewnością pokaże mu konkretnie, w jakich ubraniach wygląda najlepiej, a także dokonają wszelkich niezbędnych zakupów. Dzięki temu Twój chłopak będzie mógł uzupełnić swoją garderobę na parę najbliższych miesięcy, a w dodatku będziesz miała pewność, że stylista wybierze mu tylko takie ciuchy, w których Twój facet będzie się prezentował naprawdę świetnie.