bądź piękna niezależnie od pory

Co założyć na wesele? Nie bój się klasyki!

Sezon ślubny trwa w najlepsze. Każda kobieta, która otrzymała zaproszenie na ślub zaprzyjaźnionej pary czy kogoś z rodziny na pewno zastanawia się, jak się ubrać na tę szczególną okazję i jakie trendy królują.
Sprawę ponadto komplikuje fakt, że pójście na wesele zazwyczaj wiąże się ze sporymi wydatkami i oznacza z sobą wielkie wydatki, więc wielu osób po prostu nie stać na szaleństwo przy wyborze drogiej kreacji - produkty HM.


Świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które borykają się wyżej opisanym problemem, jest wybór sukienki uniwersalnej, czyli takiej, którą bez problemu założymy również. Każdy w ciągu roku ma przynajmniej kilka powodów do tego, by ubrać się nieco bardziej elegancko niż zazwyczaj. Jednobarwna kreacja o prostym fasonie umożliwia łączenie jej z rozmaitymi dodatkami i uzyskiwanie za każdym razem całkiem innego wizerunku. Kreacje wyrózniające się jakąs niezwykle charakterystyczną cechą robią wprawdzie ogromne wrażenie, ale nie dają tylu możliwości stylizacji jak prostsze, bardziej klasyczne fasony. W poszukiwaniu wyśnionego modelu warto pójść do sieciówek. W sklepach takich jak H&M sukienki wręcz spadają z wieszaków - wybór jest naprawdę spory - buty.


hm buty
Author: Glitter
Source: Glitter


graceland buty


Nie mniej ważną weselną inwestycję stanowią buty. Tak jak w przypadku sukienki dobrym pomysłem jest nabycie czółenek, które będą nie tylko wygodne i oryginalne, ale również uniwersalne.
Przebojem ostatnich tygodni są granatowe szpilki, które bez problemu dopasujemy do kreacji na wesele, sylwestrowej miniówki i galowego zestawu na egzamin. Tego typu obuwie znajdziemy m.in. w Deichmannie, gdzie króluje marka Graceland buty. Jeśli nie nie lubimy łażenia po sklepach i chcemy wszystko kupić w jednym miejscu, dział H&M buty będzie dla nas prawdziwym wybawieniem.