bądź piękna niezależnie od pory

Dąbki domki letniskowe – doskonała alternatywa dla zatłoczonych plaż i tłumy urlopowiczów

Istnieją takie miejsca w Polsce, gdzie czas nie ma znaczenia. Jest tylko piękna, piaszczysta plaża, czyste morze albo jezioro i las. Czego pragnąć więcej na udany odpoczynek?


O tym, jak Bałtyk potrafi zauroczyć dowiedział się już niejeden wczasowicz.


Nie bez powodu każdego roku przyjeżdża tu co najmniej 50 procent Polaków. Ile przyjeżdża tu turystów z zagranicy do końca nie wiadomo. To, co najbardziej każdy wczasowicz chyba ceni, to niespotykanie długie, piaszczyste plaże zachęcające do wypoczynku.


Rzym
Author: esharkj
Source: http://www.flickr.com
Nad Morzem Bałtyckim jest wszystko, czego dusza zapragnie: przepiękne widoki, pełno zabytków a także atrakcji: dla dużych i małych.

Jeżeli zamierzasz skontrolować prawdziwość informacji umieszczonych tej publikacji, to kliknij tu i zweryfikuj u źródła (http://www.poldannet.pl/pl/page/siatki-sportowe.html) a uzyskasz całkowitą pewność w tej kwestii.

Znajdziemy tu szereg możliwości do spędzenia wolnego czasu: parki linowe, skoki spadochronowe, loty samolotem albo balonem, paralotnie nad morzem, rejsy statkiem, a to nie wszystko.
Kierując się nad Bałtyk warto odpowiednio wcześnie zastanowić się, gdzie i z kim chcemy jechać. Jeśli planujemy pobyt we dwójkę, w większości przypadków rezerwowany jest pokój w hotelu lub pensjonacie. W sytuacji większej grupy przyjaciół przydałoby się mieszkanie pod wynajem w jednym z większych miasteczek turystycznych lub też noclegi w jednym z ośrodków turystycznych, w których organizowane są także imprezy dla wczasowiczów. Dla spragnionych ciszy i spokoju w rodzinnym gronie znakomitym wyborem staną się domki letniskowe w mniej uczęszczanych miejscowościach, jak na przykład Ustronie Morskie czy Dąbki.


obrazek - wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Wbrew ogólnej opinii, że polskie morze jest droższe od zagranicznych wyjazdów, polskie miasteczka turystyczne wcale do drogich nie należąprzynajmniej nie wszystkie. Osoby wyjeżdżające na wakacje rodzinnie dowiedziały się już, że aby wypocząć nie musimy wydawać fortuny. Zamiast hotelu albo ośrodka turystycznego można wybrać Dąbki i domki letniskowe.


W takiej miejscowości jak Dąbki domki letniskowe dąbki domki letniskowe nie są drogie i kosztuję mniej więcej ok. 90-100zł/domek, licząc za dobę. Uwzględniając przynajmniej 7 dni odpoczynku koszt wynajmu domku jest znacznie mniejszy niż nie jeden ośrodek wczasowy (o hotelach już nie wspominając), a komfort pobytu znacznie większy.


Połączenie morza z jeziorem urozmaici pobyt zapalonym wędkarzom jak również fascynatom kajaków.


W Dąbkach można więc zażyć zarówno morskich kąpieli jak i rejsów po morzu albo rejsu kajakami po jeziorze jak i długich spacerów po sosnowym lesie. Nie zabraknie tu także zabytków, do których zapraszają pobliskie miejscowości. A w razie potrzeby mocniejszych wrażeń, do większych kurortów wczasowych jest dosyć blisko.