bądź piękna niezależnie od pory

Daj swojemu dorastającemu dziecku trochę elegancji z ważnej okazji

Każdy z nas na pewno doskonale pamięta bal z okazji kończącego się określonego etapu edukacji. Nieistotne, czy jest to koniec gimnazjum czy szkoły średniej, uwieńczony egzaminem dojrzałości.


Lookbooks
Author: Noel Foglia
Source: http://www.flickr.com


Podarujmy naszym pociechom w owym dniu najpiękniejsze kreacje, by prezentowały się najpiękniej.


Jeśli ubieramy córkę na studniówkę, mamy nie lada kłopot. Istnieje bowiem ogromny wybór sukienek wieczorowych dla młodej kobiety. Sukienki studniówkowe winna cechować elegancja a także wyjątkowy krój. Tutaj trzeba dobrać sukienkę do typu figury oraz urody przyszłej posiadaczki. Suknia trapezowa czyli u góry wąska, na dole natomiast szersza, pomaga pomniejszyć optycznie ramiona, jak również ukryć brzuszek, biodra lub pośladki. Jeżeli przyszła posiadaczka sukienki ma piękne, zgrabne nogi, warto wybrać krótszy model, by pokazać je światu. Sukienka oparta zaś na wzorze litery x pasuje kobietom o większym biuście, szerszych biodrach i szczupłej talii.


Aktualnie tak samo istotny, co impreza studniówkowa, jest bal gimnazjalny. Suknie na bal gimnazjalny powinny być zatem wybierane ze szczególną starannością - najlepsze suknie na bal gimnazjalny. Wybór bywa tutaj wyjątkowo trudny, gdyż należy dopasować suknię dla dorastającej latorośli, która nie jest maleńką dziewczynką, lecz nie jest również dojrzałą kobietą. dobrze jest postawić tu na kolory stonowane, takie jak mięta, beż lub ecru. Świetnie nadadzą się suknie w kolorze czarnym bądź czerwonym. Sukienka winna być dostosowana do figury, ale nie nazbyt opięta. Najbezpieczniejsza długość to midi.


Zwróćmy także uwagę na to, aby suknia była wygodna i nie krępowała ruchów. Noszenie sukni wieczorowej, to nie lada przyjemność dla każdej kobiety. Zróbmy tak, by pierwsze zetknięcie z wieczorowym strojem było dla małej kobietki przyjemne i jednocześnie wyrafinowane.