bądź piękna niezależnie od pory

Gdy mowa o stroju i dodatkach, to co nieodzownie łączy się z wakacyjnym klimatem? Przykłady fajnych dodatków

Ciepły sezon to taki czas, kiedy każdy ma ochotę zmienić w końcu ten ciężki, zimowy ubiór. Wnieść trochę słońca i życia w swój nudnawy ubiór. Jak chodzi o strój i akcesoria, to co w takim okresie doda nam tego oryginalnego, wakacyjnego stylu?

Jeśli ciepło, to promienie słoneczne, a jeżeli słońce to rzecz jasna okulary przeciwsłoneczne marki dolce&gabbana. Zapewnią niepowtarzalny styl. Nic tak chyba nie kojarzy się z latem jak właśnie modne ciemne okulary, które także wprowadzą sporo luzu w naszą codzienną stylizacje. Oprócz tego jest to tego rodzaju dodatek, jaki pasuje do wielu rzeczy oraz wzbogaca bardzo nasz ubiór.
modne okluray przeciwsłoneczne
Author: Wen Chen
Source: http://www.flickr.com
Nawet jeżeli wybraliśmy na jakiś dzień dosyć prostą stylizację, mało rzucającą się w oczy, to stylowe okulary Prada w sklepie będą bardzo oryginalnym dodatkiem. Nie sposób bowiem przejść z dużą obojętnością obok stylowych okularów przeciwsłonecznych. Ważne aby wybierać takie kształty i kolory, które podkreślą naszą osobowość. Istnieje tak dużo modeli, że na pewno odnajdziemy właśnie taki, jaki będzie odpowiadał nam w stu procentach.Kiedy chodzi o letni wygląd, to z pewnością kojarzy się on z letnim obuwiem. W żadnym innym czasie w ciągu roku nie widzimy na ulicach takiej mnogości kolorów oraz przeróżnych modeli. W tym czasie właśnie można naprawdę poszaleć, gdy chodzi o buty. Już same sandały mogą dać sporo możliwości, a co dopiero półbuty, baletki, czy sportowe tenisówki. Można naprawdę zaszaleć. Opłaca się przełamać standardowe, klasyczne trendy. Można to zrobić chociażby decydując się na intensywne barwy jak też na wysokie i kolorowe klapki na koturnie. Tym bardziej jak jesteśmy na wakacjach, nie musimy zważać na zachowawczość w naszych strojach oraz dodatkach, można popuścić wodze fantazji.

Następną nieodzowną rzeczą będzie letnia torebka. Można schować w szafie ciemne modele, jakie nosiłyśmy w czasie zimy. W czasie ciepłych miesięcy bowiem widoczna jest na ulicach niezliczona ilość barw. Kolor to jedna rzecz, natomiast warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju letnie materiały, z których torebki są wykonane. Na urlopie w ciepłym miejscu koniecznie przyda się pleciona torebka koszyk, jaka kojarzy się z latem. Świetnie będą prezentowały się torebki z materiału typu bawełna, jakie nadadzą nam trochę luzu. Na ulicach dużych miast doskonale sprawdzi się odważna, przezroczysta torebka wykonana z plastikowego surowca. Jak założymy do takiej stylizacji okulary marki porsche design, to rezultat okaże się niesamowity.