bądź piękna niezależnie od pory

Grząskie, jednak ciekawe zagadnienie: biżuteria dla pana

Przede mną troszkę dyskusyjny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne raf i mielizn. Wielu chłopców po usłyszeniu takiego zestawu słów mogłoby popaść jeżeli nie w popłoch (wszakże prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi) to przynajmniej w zażenowanie. Ci panowie którzy mają zamiłowanie do filozofowania być może zadumaliby się nad kondycją współczesnego mężczyzny a wręcz nad zamianą ról społecznych jaka niekwestionowanie ma miejsce w naszym społeczeństwie.

facet
Author: ozan şenol
Source: http://www.flickr.com
Najmniej kontrowersyjne w tym temacie są chyba tradycyjne, troszkę już zapomniane - spinki do mankietów. Kojarzymy je najczęściej z nobliwymi panami w garniturach, być może nawet z pradziadkami. Nieduże te gadżety wykonane zwykle są z metalu - bardzo często szlachetnego. Może to być złoto, srebro lub też powlekane są one cienką warstewką wypolerowanego niklu. Istnieje opcja wygrawerowania na w/w spinkach dowolnego motywu: począwszy od herbu miasta czy szkoły po imię wybranki.

sygnet
Author: Steve
Source: http://www.flickr.com
Nieco bardziej odważni panowie (lub też nowocześniejsi) mogą poeksperymentować z wisiorkami dla mężczyzn lub kolczykami dla mężczyzn. W tym temacie - podobnie jak w przypadku biżuterii dla pań - istnieje bardzo wiele wzorów takich gadżetów, inaczej jednak niż w przypadku pań że wyżej wymienione akcesoria są dość ryzykowne. Dzieje się tak ponieważ osobnikom płci brzydkiej w kwestii mody zdecydowanie mniej wypada, z tegoż powodu dużo łatwiej chcąc być oryginalnym wydać się śmiesznym. Proponuję więc w sprawie wisiorków dla mężczyzn dużą dozę ostrożności. Odnośnie tematu również tu: atrakcyjna biżuteria specjalnie dla faceta.

Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest tzw. nieśmiertelnik, zaś najbardziej ryzykowne mogą być kolczyki dla mężczyzn (tutaj więcej na temat: wisiorek męski). Kupno tego asortymentu gadżetów porównać można by było do spacerowania po polu minowym. Już sama idea - jeżeli nie jesteś żeglarzem marzącym o byciu piratem - jest prawe jak taniec na wulkanie. Niby ciepło a jednak jest coś nie tak. Czasami warto poradzić się wizażysty w tym nieco śliskim temacie.