bądź piękna niezależnie od pory

Jak bardzo uległ zmianie handel w centrach naszych miast, jakie grupy produktowe są kupowane najczęściej w galeriach handlowych

Jeszcze kilkanaście lat temu w centrach miast królowały różnego rodzaju sklepy odzieżowe i obuwnicze. W wielu takich miastach były nawet ulice, gdzie koncentrował się handel, a na zakupy do tamtych sklepów przyjeżdżali konsumenci z odległych miejsc. Jednak dynamiczna ekspansja galerii handlowych w ostatnim czasie sprawiła, że to tam właśnie zaczął się przenosić handel, a na handlowych ulicach miejsce sklepów zaczęły zajmować różnego rodzaju instytucje i banki. W przeciętnej galerii ilość sklepów waha się między sto a dwieście, lecz sporo też jest takich, gdzie jest ich znacznie więcej.

wózek sklepowy
Author: Brad Montgomery
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość tych sklepów oferuje obuwie i odzież, i chyba prawdziwe będzie stwierdzenie, że z przewagą produktów damskich. Oczywiście mężczyźni ya tak kupią co im potrzeba, jeżeli będą potrzebowali trampki męskie 48, elegancki garnitur czy na przykład gustowne nakrycia na głowę takie jak kaszkiety męskie to bez problemów odszukają sklep, w którym takie produkty będą - trampki męskie w Ceneo. Jednak liczba tego typu sklepów będzie przeważnie dużo mniejsza, niż placówek które mają w ofercie artykuły damskie.

Doskonale widać to na przykładzie damskiego obuwia.

Kiedy uznasz, że warto poznać większą ilość danych wiążących się z omawianą tutaj tematyką, zerknij na źródło info (http://www.modazielinscy.pl/) - w tamtym miejscu znajdziesz analogiczne zagadnienia.

We wszystkich galeriach będzie przynajmniej jeden sklep sieciowy, w których produkty są dla wszystkich, i dla kobiet i dla mężczyzn. Ale oprócz tego można trafić na jeszcze większą ilość sklepów, oferujących jedynie buty damskie. Można w nich kupić bardzo wygodne kozaki damskie 37, czółenka i szpilki, lecz już obuwia męskiego czy dziecięcego tam się nie znajdzie.Podobnie sytuacja będzie wyglądać z ubraniami. Sportowe bluzy damskie z kapturem można będzie kupić na przykład w sklepie z artykułami sportowymi albo jednym z sieciowych salonów. Ale sukienki, spódnice czy biustonosze to już towary, jakie przeważnie będą się znajdować w sklepikach, do których mężczyźni raczej się nie chcą zapuszczać. Chyba że towarzyszą swoim partnerkom w zakupach, finansując wszystko, co one wybiorą i nosząc później niezliczone ilości pakunków, torebek i toreb po kolejnych sklepach, które też przecież trzeba niezbędnie odwiedzić - kozaki damskie.