bądź piękna niezależnie od pory

Jak dobrać odzież, obuwie i dodatki aby elegancko i modnie prezentować się przy wszystkich okazjach

Moda jest bardzo zmienna, to wszyscy wiedzą od dawna. Trendy, które pojawiają się podczas największych pokazów w Paryżu, Londynie czy Mediolanie przekładają się następnie na ubrania które się pojawiają w sprzedaży. I tak naprawdę co roku w wielu damskich szafach odbywa się większa albo mniejsza rewolucja.
stylizacje
Author: Nife
Okazuje się bowiem, że w obecnym sezonie dominuje zupełnie inny kolor, niż w poprzednim, a w miejsce wąskich dopasowanych legginsów należy zakładać luźne, o szerokich nogawkach. To wszystko sprawia, że wiele kobiet co roku wydaje sporo środków na coś, co założy kilka razy i następnie włoży do szafy na długie lata. Ale jak to z ludźmi bywa, spora część z tych kobiet w rzeczywistości nie posiada własnego, oryginalnego stylu, a ich sposób ubierania polega na kopiowaniu innych. Jeśli ktoś znany zacznie chodzić w jakiś kreacjach, albo będzie nosił jakieś nietypowe dodatki, to po chwili dużo mijanych na ulicy pań będzie miało ubrane dokładnie to samo (zobacz szczegóły). Czasami nawet wtedy, gdy taka odzież zupełnie nie pasuje do wyglądu tej osoby, to i tak bezkrytycznie będzie ubierana.A tak naprawdę bycie modnym nie oznacza tylko i wyłącznie bezkrytycznego zamawiania i zakładania wszystkiego, co ktoś uzna za najmodniejsze w aktualnym okresie. Moda to bardziej umiejętność wypracowania swojego indywidualnego stylu, jaki oczywiście może się inspirować najnowszymi trendami, jednak nie będzie ślepo je naśladował.

płaszcze
Author: GoToVan
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz większą popularnością cieszą się najróżniejsze blogi o wyglądzie i modzie. Osoby, które to prowadzą, a są to najczęściej prawdziwe miłośniczki dobrego stylu, pokazują jak powinno się stylowo i ze smakiem ubierać, jak wybrać obuwie do założonej spódnicy lub płaszcza, albo w jaki sposób zestawić dodatki, aby były one ciekawym uzupełnieniem ubioru, a nie jedynie paroma błyskotkami na szyi (inna galanteria dla dzieci). Dużą zaletą tego typu blogów jest to, że kobiety które je prowadzą ubrania kupują w zwyczajnych sklepach, do jakich większość ma dostęp. Wszystko jest uzupełnione fotografiami które przedstawiają dane zestawienie, przez co można na nich brać jakieś pomysły.