bądź piękna niezależnie od pory

Jak nabyć doskonałe jeansy? Garść porad

Jeans to materiał, bez którego nie możemy się obejść. Dżinsowe spodnie, suknie, bluzy, dodatki. Dżinsowe wszystko, zaś w tym jeansie wszyscy. Należałoby posiadać w szafie chociaż jedne wykonane z tego materiału spodnie.

Jednak jak odnaleźć doskonałe dla siebie jeansy, gdy jest tyle modeli i odcieni?

jeansy
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Przy zakupie doskonałych jeansów może przydać się na pewno znajomość twej sylwetki. Powinnaś wiedzieć, czy jesteś: gruszką, jabłkiem, klepsydrą, rożkiem, a może kolumną? Na pewno mierz dżinsy. Rozmiarówki są różne i czasami S zupełnie nie jest równy S. Dopiero jeśli ubierzesz dżinsy na siebie będziesz mogła ocenić, czy nie są zbyt obszerne w pasie czy nadmiernie wąskie w udach. Nie możesz wybierać zbyt dużych ani nadmiernie małych jeansów.

Chcesz przeglądnąć kilka kolejnych naszych artykułów? Rewelacyjnie! Pragniemy zatem poinformować Cię, że jesteśmy tam (http://www.elian.eu/pl/druty-aluminiowe-proste) - znajdziesz nas w tym linku.

Nawet, jeśli z reguły nosisz 38, natomiast metka pokazuje ci 40, to wszak nie koniec świata. Ważne jest to, jak w nich wyglądasz. Sterczące boczki i notoryczny strach przed porwaniem się jeansów na pupie są oznakami tego, iż wybrałaś jednakże nazbyt mały rozmiar. Z drugiej strony nazbyt duże jeansy także mogą wyglądać źle. Każdy jeansy sklep online (jeansy w Sklepie Online) zamieszcza precyzyjne tabele z wymiarami.Bacz na modę. Monitoruj trendy, jednakże wybieraj z nich rozsądnie. Popularne są boyfriendy? Upewnij się, czy aby na pewno pasują do twojej figury. Kiedy jesteś nieduża i posiadasz pełniejsze kształty, mogą cię jedynie niepotrzebnie powiększać. Selekcjonuj to, w czym z pewnością dobrze się prezentujesz i w czym będzie ci wygodnie.

Należy pamiętać o kilku żelaznych regułach, które właściwie dobraną resztą odzienia można trochę nagiąć. Rurki pasują bardziej smukłym dziewczynom, a te z obszernymi biodrami i dość krótkimi nogami powinny na nie uważać. Ogromnie szerokie nogawki skrywają mankamenty postawy, jednak najlepiej w nich wyglądają panie o chłopięcej figurze. Zaś dzwony są kapitalne dla niewieścich kształtów.

Gdy nabywasz spodnie damskie online (np. Salvar Outlet) zwróć uwagę na długość nogawki - nie może być za długa, a jeśli tak jest, należy przyciąć spodnie u krawcowej. Analogiczne reguły obowiązują kiedy kupujesz spodnie męskie online. Zmierz wówczas skrupulatnie swojego mężczyznę. Sprawdź: warto przekonać się samemu.