bądź piękna niezależnie od pory

Jakie obuwie jest dobre dla pań? To zależy od wielu rzeczy, o których powinniśmy pamiętać

Dla każdej z pań buty są niezmiernie istotne, są uzupełnieniem i zaakcentowaniem każdego stroju. Ich wybór wpływa na humor oraz wygodę w chodzeniu, ma także wpływ na to, w jaki sposób będziemy się prezentować. Znalezienie właściwego fasonu, który sprawi, że obuwie będzie atrakcyjne oraz wygodne, to skomplikowany proces, gdyż każda z pań jest inna a przy tym posiada trochę inną budowę. Stoiska z butami damskimi oferują duży wachlarz, jedne z nich pogrubią, kolejne optycznie zmniejszą łydki, kolejne dodają wzrostu, inne sprawiają, że kobieta wygląda na drobniejszą aniżeli jest.

Jak więc wybrać dobre buty spełniające nasze wymagania?
Buty damskie
Author: HEPPIN.COM
Source: HEPPIN.COM
Wysokie buty na obcasie najłatwiej i najskuteczniej wydłużają posturę. Większość kobiet czuje się atrakcyjniej w obcasach. Jeżeli natomiast nie lubisz tego typu butów, to jest jeszcze jedna rada. By przypadkiem nie zrobić wrażenia, że twoje nogi są za krótkie powinnaś stosować jedną istotną rzecz: unikaj kontrastów. Wybierać trzeba buty damskie w jaśniejszym, pastelowym kolorze. Na pewno nie można kupować modeli z wiązaniami dookoła kostki - sklep Clarks.

Tego typu buty prezentują się bardzo fajnie na wyższych kobietach. Jeżeli chcecie postawić na obcas, to lepsza okaże się niższa szpilka, z pewnością bardziej aniżeli niezgrabny korek. Dla kobiet, które nie pochwalą się długimi kończynami jest bardzo dobra propozycja – obuwie o dobrze dobranym fasonie. Z pewnością niewskazane są płaskie obcasy i kwadratowe czuby. (Buty do garnituru) Lepsze będą buty z okrągłym noskiem. Złudzenie wizualnego przedłużenia nóg z pewnością dadzą platformy czy czółenka z wysokim obcasem. Dla pań, które mają za bardzo masywne nogi dobre będą wyższe obcasy, ale na pewno nie za cienkie szpile.

Buty
Author: mururoa
Source: http://www.flickr.com
Źle będą wyglądać intensywne, kontrastowe kolory. Unikać też należy stojących cholewek, muszą więc być blisko nogi. Dobrze jest kupować możliwie najprostsze oraz gładkie buty damskie, czyli bez udziwnień, kokard oraz aplikacji. Nogi będą wtedy sprawiać wrażenie znacznie smuklejszych. Jeśli kobieta posiada więcej krągłości, to dobrze jest unikać ciężkich butów, jak koturny lub platformy. Kobiety, które mają zbyt chude nogi, muszą poszukiwać calkiem odwrotnych modeli. Świetne tu będą buty damskie bogato zdobione, które mają wyraziste kolory. Te różne typy obuwia znajdziesz w najlepszych sklepach dla pań, jak clerks buty damskie.