bądź piękna niezależnie od pory

Jakiego rodzaju biżuteria jest godna uwagi? Czy jest taka dedykowana biżuteria dla panów?

Biżuteria jest czymś, bez czego wiele ludzi nie może się obyć. Niektórzy uwielbiają posiadać jej duże ilości, inni natomiast wolą mieć kilka sztuk biżuterii, jednak bardziej luksusowej. Na jakiego rodzaju biżuterię opłaca się zwrócić uwagę?


Zegarki to także swego rodzaju biżuteria. Niektórzy mogą być zdziwieni, natomiast dziś już chyba nikt nie używa zegarków do dowiedzenia się, która jest godzina. Każdy posiada przecież komórkę. Z tego względu posiadanie zegarka to nie jest coś koniecznego, jak kiedyś. Dlatego też można stwierdzić, iż zegarki (Rarist - ekskluzywne zegarki) są już bardziej ozdobą. Niektóre nawet bardzo drogą. Godne polecenia okazują się marki z długą tradycją, przykładowo Timex. timex -Więcej na podstronie Mogą pochwalić się dobrą jakością, modeli natomiast jest ogromny wybór. Tak mężczyźni jak i kobiety będą mogli kupić coś dla siebie. Nie brak modeli Timex ze skórzanymi paskami, tak samo jak takich bardziej eleganckich z bransoletkami. Jednak już coraz częściej mężczyźni przekonują się do kupowania dla siebie biżuterii. Zapewne nie każdy wie, iż istnieje biżuteria męska, jaka ma wciąż większą rzeszę fanów. Szczególnie popularne są rożne bransoletki. Często jest to połączenie części metalowych oraz elementów skórzanych. Taka biżuteria dla mężczyzn nie jest aż tak bogato zdobiona jak ta dla pań.ubrania - odzwierciedlenie
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
akt - ubrania
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mowa o biżuterię to wiele osób ceni sobie oryginalność. Wszelkie niecodzienne techniki wzbudzają większe zainteresowanie, niż te klasyczne, proste ozdoby. Niesamowicie ciekawą techniką zdobienia biżuterii jest decoupage. Biżuterię okleja się różnymi wzorami papierowymi, a następnie maluje się to warstwą lakieru. (kolczyki) Bardzo lubiane są kolczyki wykonywane tą techniką.

Poznaj więcej szczegółów na stronie (http://www.byann.pl/pl/c/Rajstopy-modelujace/39) - one rzucą zupełnie nowe światło na ponoszoną w znajdującym się tu poście. Po prostu kliknij ten odnośnik!

Pomysły w tym temacie są praktycznie nieograniczone, jeżeli chodzi o wzory czy kolory. W podobny sposób robi się również inne ozdoby, jak wisiorki czy zawieszki. Jednak kolczyki cieszą się na pewno dużą popularnością.


Decoupage nie jest jedyna wartą uwagi techniką. Jest także wiele innych, a tak na dobrą sprawę to stale rodzą się nowe pomysły. Niektórzy do robienia tego typu używają bardzo ciekawych rzeczy. Są na przykład ozdoby zrobione przy użyciu żywicy sztucznej, w jakiej zatapia się różne przedmioty czy rośliny. Są na przykład ozdoby wykonane ze starych mechanizmów zegarków. Ilość używanych surowców jest wręcz nieograniczona. Z tego względu warto śledzić na bieżąco bieżące trendy i zaopatrywać się w tego typu wyjątkowe przedmioty.