bądź piękna niezależnie od pory

Każda elegantka może dopasować piękne elementy biżuterii dla siebie, bo dzisiaj nie trzeba patrzeć na ceny

Biżuteria to wyjątkowo gustowny dodatek do stroju, lecz niestety - bywa ona dosyć kosztowna. Nie oznacza to jednakże, że trzeba zrezygnować z gustownych ozdób.
zabieg
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com


Dzisiaj każda kobieta ma szansę zakupić śliczne błyskotki: klipsy, naszyjniki lub bransoletki. Rozwiązaniem okazuje się w tym wypadku biżuteria ręcznie wykonywana, czyli hand made.


kolczyki ręcznie robione
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com


Załóż kolczyki do uszu - to na naprawdę piękna ozdoba


fotogram - wakacje
Author: Harco Rutgers
Source: http://www.flickr.com


Kolczyki zaliczają się do najulubieńszych błyskotek noszonych przez kobiety. Są one piękne, eleganckie, a przy tym w przeciwieństwie do innych części biżuterii wcale nie przeszkadzają podczas wykonywania codziennych obowiązków. Kolczyki nosi się krótkie lub długie, proste lub dekorowane szkiełkami, złote albo srebrne. Teraz bardzo modne są kolczyki ręcznie robione. Można je nabyć za w miarę nieduże pieniądze, a wyglądają wręcz świetnie. Podobne kolczyki też są różnorodne: od zwykłych kulek z koralików albo kamieni półszlachetnych po wspaniałe dzieła robione techniką sutasz.


Można je zakupić w internecie


Biżuterię hand made można robić samodzielnie lub zakupić ją od osób, które tym się trudnią. Dziś taki sprawunek nie okazuje się specjalnie trudny, gdyż dużo osób sprzedaje swoje wyroby w internecie. W przypadku jeśli interesuje nas sztuczna biżuteria sklep internetowy będzie dobrym miejscem, by ją nabyć. Wybór w podobnych sklepach jest rzeczywiście ogromny.
Można w nich zakupić zarówno kolczyki, jak również bransoletki, wisiorki oraz korale. Niektórzy wykonawcy przyjmują również zamówienia na wyjątkowe okoliczności, jak choćby śluby.