bądź piękna niezależnie od pory

Korzyści i wady odzieży modelującej, czyli przesadność szkodzi

Zabiegi odchudzające czy zamiast nich bielizna odchudzająca? A może połączenie obu dla jeszcze efektywniejszego sposobu na wyszczuplenie? Zwolenników poszczególnych opcji znajdziemy po każdej stronie. Czy przystosowana do wyszczuplania bielizna jest niezastąpionym wspomagaczem w walce z plagą współczesności, czyli nadwagą?

Ava - biustonosz
Source: Jagna.pl
Gros cennych i wyważonych opinii znaleźć można na forach o tematyce odchudzania, gdzie internauci przytaczają historie o skuteczności działania takiego rodzaju bielizny. Nie każdy stosuje gorset, figi, ściskającą i modelującą bieliznę. Za najczęstszy powód niestosowania podaje się niewygodę i gusta, zwyczajnie nie widzimy siebie w bieliźnie o takich preferencjach.

Nie zwlekaj - czytaj dalej (http://www.elian.eu/pl/druty-bambusowe-proste-325-mm), jeżeli zaciekawiły Cię treści opisu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Pod wskazanym linkiem znajduje się więcej informacji.Inni z kolei popierają odzieżwspomagającą wyszczuplanie. Biustonosze Ava, czy wyszczuplające body są dla takich ludzi na standardem. Entuzjastom takiego typu odzieży i bielizny zdarza się kupowanie wielu egzemplarzy tego „gatunku”, albo z powodu kolekcjonowania szerszej garderoby, albo też nieudanych wcześniejszych rozwiązań.

Koniecznie trzeba tutaj nadmienić, że bielizna wyszczuplająca to przede wszystkim tworzenie dobrego wrażenia. Optyczne podkreślanie. Panie, muszą wiedzieć, że czynią to tylko dla siebie (może jeszcze męża), mogąc obserwować zmiany związane z figurą. Bielizna wyszczuplająca sama w sobie nigdy nie uczyni nas chudszymi. Da tylko efekty powierzchowne, zwyczajnie chwilowe (zobacz: bielizna odchudzająca).

„Przegięcie” w stronę bielizny odchudzającej kończy się fatalnie. Zbyt mocno modelująca odzież masakruje naszą skórę, zostawiając ślady i blizny. Utrudnia to samo chodzenie, o innych aktywnościach nie wspominając, zamiast radowania się z „korzystniejszej figury” przed lustrem pozostają zmagania z siniakami, zaczerwienieniami i wytartą skórą w okolicach wrażliwych.

kobieta w komplecie czarnej bielizny
Author: Chiara Musiu
Source: http://www.flickr.com
W takich sprawach odzież i bieliznę należy dobierać precyzyjnie. Nie może być tak, że oczekujemy efektów natychmiastowych, że chcemy „przyspieszyć” kupując modele bardziej opinające. Należy „schodzić” stopniowo, powoli. Poleca się także wplecenie na ten czas aktywności sportowej, obojętnie na jakim poziomie kondycyjnym jesteśmy.

Często o sprawach, które nam się podobają dowiadujemy się na podstawie oceny. Może tak będzie w tej sytuacji, gdyż zapraszam do lektury (https://www.zegarki.pl/pl/victorinox) pokrewnego artykułu.

Tracona w naturalny sposób tkanka sprawi, że odzież uciskowa nie będzie przysparzać tak wielkiego bólu. Taki punkt wyjścia jest zdecydowanie lepszy i zdrowszy.