bądź piękna niezależnie od pory

Lateksowe stroje i bielizna erotyczna

Oczywistością jest, że każdy z nas potrzebuje strojów. Ich wybór jest tak duży, że potrafimy długie godziny przechadzać się po sklepie, przeglądając, zastanawiając się oraz nabywając spodenki, spódnice, bluzki, swetry i wiele innych ciuchów. Myśląc o ubraniach, mamy przede wszystkim na myśli odzież wierzchnią. Ale nie powinniśmy zapominać też o tym, co nosimy pod spodem czyli o bieliźnie.


Na co dzień zazwyczaj większość ludzi nie poświęca bieliźnie dokładniejszej uwagi. Zmieniamy majtki, skarpetki i biustonosze oraz skupiamy się najmocniej na stroju zewnętrznym. A przecież bielizna to tak istotna część naszej garderoby! Do tego rynek oferuje tak mnóstwo asortymentu bielizny, że naprawdę mamy w czym wybierać.

Panowie mogą zdecydować się na bokserki lub majtki, a dla tych odważniejszych są nawet męskie stringi. Generalnie jednak faceci niezbyt przejmują się tymi częściami garderoby – bokserki czy skarpety powinny być tak naprawdę wygodne, a kwestia na przykład fasonu nie jest już tak istotna.
bielizna
Author: Tracy Hunter
Source: http://www.flickr.com


Kwestia ta zmienia się diametralnie w przypadku kobiet. Niemało z nich chętnie spędza w internetowym lub też stacjonarnym sklepie bieliźnianym dużo czasu - zapoznaj się z ofertą amazinggirl.pl. Wybór modeli biustonoszy, fig, rajstop czy koszul nocnych jest tak wielki, że niejeden mężczyzna złapie się za głowę, gdy przykładowo będzie chciał kupić swej narzeczonej bieliźniarski prezent. Jeżeli mężczyzna nie wie, jaki dokładnie rozmiar stanika nosi jego dziewczyna (przecież kto się połapie, co tak naprawdę znaczą te dziwne oznaczenia liczbowo-literowe na metkach), jako pudełka na prezenty świąteczne może zakupić na przykład koszulę nocną albo (by nadać związkowi trochę pikanterii) lateksowe ubrania. Ciekawym pomysłem na tego typu fikuśny upominek jest również bodystocking, szukasz siateczkowe body? zapoznaj się ze sklepem Amazing Girl. Tego rodzaju ubrania występują ze standardowymi oznaczeniami określającymi ubrania, to znaczy XS, M, L itp., tak więc żaden mężczyzna nie powinien mieć trudności z doborem bielizny we właściwym rozmiarze.


Jak widać, bielizna może być nie wyłącznie pospolitym ubraniem powszechnego użytku, któremu nie poświęcamy za wiele uwagi, ale przy odrobinie chęci, może zostać przykładowo pomysłowym prezentem, z którego zarówno obdarowana (kobieta) jak i strona obdarowująca może być usatysfakcjonowana…