bądź piękna niezależnie od pory

Majtki szorty to ciekawa możliwość

Jeżeli posiadamy jędrny oraz duży biust, który w dodatku prezentuje spory rozmiar, to musimy dobrze do niego dobrać staniki. Tak samo jak powinniśmy dopasowywać majtki do wymiaru swojej pupy, by przedstawiała się ona jak najbardziej apetycznie.


Czy posiadałyśmy już biustonosz soft?


Kiedy szukamy biustonosza, który nie będzie miał wypchanych miseczek, bo tego zwyczajnie nie potrzebujemy, to obowiązkowo powinniśmy zobaczyć, jak prezentuje się biustonosz soft.


gwarancja
Author: Jakub Martyński
Source: http://www.flickr.com


pewex
Source: flickr.com
Bielizna dla mam
Author: Lupoline
Source: Lupoline


Prześwitujący, z wzmocnionymi ramiączkami, z pewnością spowoduje, że każdy biust będzie się w nim pięknie prezentować. Koniecznie potrzeba także zaznaczyć, że taki biustonosz (wróć) soft może wyglądać rzeczywiście wspaniale, kiedy jedynie zostanie właściwie dobrany do figury i wymiaru piersi, bo wówczas będzie je idealnie unosił.


Majtki szorty okazują się być bardzo wygodne


Jeśli nie lubimy stringów, a figi co chwilę nam się zsuwają z pośladków, gromadząc się w jednym miejscu, to obowiązkowo powinnyśmy popatrzeć na majtki szorty. Będą one troszkę szersze, przypominać będą trochę spodenki, ale mamy szansę być pewne, że bez względu na to, co będziemy wykonywać, one zawsze pozostaną na swoim miejscu (wyjątkowe majtki szorty). Co więcej majtki szorty (zalecamy tą stronę) świetnie podnoszą pośladki, przez co te będą wyglądać na bardziej jędrne i wyćwiczone.


Potrzeba sprawdzić jaka bielizna będzie do nas odpowiednio pasować. Tak żeby posiadać pewność, że nie tylko będziemy w niej dobrze wyglądać, lecz że będzie nam w niej też naprawdę wygodnie.