bądź piękna niezależnie od pory

Moda potrafi przysparzać problemów, lecz można sobie z nimi dać radę? Oto kilka praktycznych porad

Moda potrafi być źródłem frustracji jak również zadowolenia, może sprawiać szczęście, zadowolenie, jak również denerwować, sprawiać, że wszystkiego się odechciewa. Za taki stan bez wątpienia odpowiadają różne mity, jakie mamy w głowie. Są to opinie oraz poglądy usłyszane i podawane dalej, w ten sposób utrwalają się, w związku z tym jesteśmy przeświadczeni, że są prawdziwe. To jednakże mylne przekonanie.


moda
Author: Adrian Scottow
Source: http://www.flickr.com
Przykładowo wiele panien młodych jest w stanie wydać sporo gotówki na suknię ślubną, gdyż uważa, że im więcej kosztuje, tym lepszy okaże się rezultat końcowy.

Jeżeli zaciekawił Cię opublikowany w tym miejscu artykuł, bez wahania przeczytaj ponadto towarzyszące informacje - one także są warte zainteresowania.

Może ma to znaczenie pośród wyższych sfer, jednak z pewnością dla ogromnej większości z nas, najważniejszy będzie fason, materiał, jak również to w jaki sposób się w tej kreacji czujemy. To jest na pewno ważniejsze od tego, jak dużo wydamy na konkretną suknię. Możemy takie rady odnieść także do innego rodzaju sytuacji, zupełnie innych części garderoby, jak szaliki Wrocław czy walizki Częstochowa - szaliki na Ceneo.

Następny mit dotyczy tego, żeby budować własną stylizację wokół pojedynczego, najistotniejszego elementu. Wiadomym jest, że neutralne jak najprostsze tło jest dobrym pomysłem, jeśli chcielibyśmy podkreślić bardziej odważny element garderoby, przykładowo ogromną kolię czy balową spódnicę. Nie oznacza to natomiast, że trzeba ograniczyć się do jednej takiej rzeczy. Jak mamy parę tego typu elementów to musimy się postarać, by równomiernie je rozłożyć, aby nie robić efektu nieskładnego zbiorowiska ubrań oraz dodatków. Inny mit mówi o tym, iż jeśli chcielibyśmy podkreślić kobiecą sylwetkę to powinno się związać talię paskiem.

Jeśli zainteresował Cię przedstawiony problem, poznaj serwis agrafki dziewiarskie, gdzie znajdziesz obszerne informacje. Poszerz swoją wiedzę!

Wiadomo, iż podkreślenie przewężenia w talii pomaga, aby stworzyć wrażenie bardziej “kobiecej” sylwetki, ale wcale nie znaczy, iż figura klepsydry to tylko jeden “kobiecy” oraz pożądany wzór.


Nie zapominajmy, aby podkreślić sylwetkę za pomocą skrajnie różnych kolorów, krótkich kurtek, jak i dużych dekoltów. I jeszcze jeden mit, który mówi o tym, żeby inwestować w ponadczasowe klasyki, żeby wyglądać naprawdę modnie. Prawda jest jednak taka, że powinniśmy inwestować, w co chcemy. Pewnie, że w szafie powinna być mała czarna czy świetnie skrojona biała koszula. Jednak nie musimy płacić za te rzeczy majątku, taka prawda, że są to klasyki oraz nigdy nie wychodzą z mody, więc zawsze można je kupić. Odnosi się to zresztą do wielu innych artykułów, jak dresy męskie Puma czy biustonosze do karmienia - .