bądź piękna niezależnie od pory

Moda w internecie. Jak się mają blogerki modowe? Patrząc na ich sytuację wydaje się, że całkiem nieźle

Co wie przeciętny facet o modzie? Generalnie niewiele, nie jest to przecież jego działka. Są mężczyźni, którzy się tym interesują, lecz zjawisko to jest raczej niezbyt częste.

moda
Author: Pretty One
Raczej zwyczajna pani potrafi wbić na wyżyny swojego poczucia estetyki, by zaprezentować coś niezwykłego, coś co sprawdzi się znakomicie nawet na wybiegach, wystarczy zresztą udać się na rynek większego miasta i obserwować, jaka wyobraźnię mają panie - sklep z Sukienkami - najnowsze trendy.

Od razu trzeba przyznać, że wiele fajnych kreacji wzięło się z kolorowych magazynów i stron internetowych poświęconych modzie, gdzie dziewczyny i kobiety przedstawiają swoje ubiory. To trend, podobnie, jak blogi kulinarne, w którym dominuje pewien styl życia, do jakiego warto dążyć. Świetnym przykładem takiej blogerki modowej jest na przykład Kasia Tusk, która nie dość, że jest córką premiera, to jeszcze ma blog, który codziennie czytają tysiące osób.

moda damska
Author: PerhapsMe.com
Source: PerhapsMe.com
Pozycjonuje się ona tam, jako kobieta, która wie dużo o stylu i modzie. Prezentuje bluzki damskie, spodnie, nakrycia na głowę czy kurtki - . Wszystko to bardzo dobrze zaaranżowane i przedstawione. Sama Kasia Tusk twierdzi, że organizuje to wszystko w pojedynkę, lecz trudno uwierzyć w to.

Oczywiście jest to możliwe, ale każdy kto zajmuje się prowadzeniem bloga wie, że prowadzenie go nie jest takie łatwe i czasami potrzeba pomocy z zewnątrz (żeby na przykład ktoś zrobił genialne zdjęcia). Kasia Tusk to dobrze znany przykład, więc dlatego o niej wspominam, jednakże w dzisiejszych czasach wiele osób, anonimowych, może spróbować swoich umiejętności w takim właśnie blogowaniu.

Ta tendencja coraz odważniej panująca w internecie pokazuje młode kobiety, jako ekspertów od mody, prezentują się jako stylistki czy nawet krytyczki modowych trendów Mówią, co powinno się założyć na każdą porę roku. Choć nikt ich nie zna, to po prostu zwyczajne dziewczyny, jakich jest w opór, to jednak wyrabiają swoja renomę. Zależnie od angażu osiągają sukces lub są tylko jednymi z wielu szafiarek modowych. Konkurencja zaś jest wielka i coraz trudniej się przebić na tym rynku.