bądź piękna niezależnie od pory

Mroźna zima – jakimi sposobami się jej nie dać?

Zima to pora roku, którą jedni uwielbiają, a inni jej nie znoszą. Zimno, ponuro, ślisko – nie każdy przepada za takim klimatem. Cierpi w tym czasie także skóra, ponieważ narażona jest wyjątkowo na przesuszenia, odmrożenia, czy łuszczenie. Jak sobie poradzić zimą z pielęgnacją ciała? Rzecz jasna należy pamiętać o cerze, gdyż jest ona narażona na nieustanny kontakt z zimnem, czy wiatrem.

szampon do włosów
Author: Maurina Rara
Source: http://www.flickr.com
Winniśmy jak najbardziej nakładać na co dzień krem pharmaceris taki jak ten: , który właściwie ochroni naszą cerę i pomoże o nią należycie dbać. Nie oszczędzajmy na tego typu kosmetykach, gdyż im lepszy krem, tym korzystniej nasza cera będzie wyglądać, pomimo zimowych, mało korzystnych warunków. Dbajmy także o pozostałe obszary ciała. Pod tym względem krem można spokojnie zastąpić balsamem.

Czy po przeczytaniu prezentowanego artykułu masz ochotę dowiedzieć się jeszcze więcej na opisywane zagadnienie? Jeśli tak, to prześledź tekst (http://naillashop.pl/180-farbki-akrylowe-indigo), ponieważ znajdziesz w tamtym miejscu nowe dane.

Sięgajmy po niego codzienne, ponieważ nasza skóra winna być w tym czasie systematycznie nawilżana. Ukryta pod licznymi ubraniami, może łatwo się przesuszać, co oczywiście przyspiesza obniżona temperatura. Nie możemy do tego dopuścić, jeśli nie chcemy wiosną mieć znacznych problemów z przywróceniem skóry do należytego stanu. Zimą trzeba również dbać wyjątkowo o włosy. Nierzadko ukrywamy je pod czapką, która może powodować ich przesuszenie lub z kolei przetłuszczanie. Na dodatek niska temperatura i zimny wiatr również robią swoje. Dlatego pielęgnujmy właściwie w tym czasie włosy.kosmetyki z apteki
Source: pixabay.com
Biokap szampon wyprodukowany na bazie naturalnych składników, wyraźnie wzmacniający włosy, będzie oczywiście odpowiednim rozwiązaniem (zobacz: nawilżający szampon biokap). Przyda się także co jakiś czas odpowiednia kuracja przy pomocy owocowych maseczek, dzięki którym włosy będziemy mogli dobrze nawilżyć i sprawić, że będą wyglądać na błyszczące i sprężyste. Ale pamiętajmy, że zimową porą może cierpieć nie tylko nasza skóra i włosy. Brak słońca, niskie temperatury, krótki dzień – to wszystko nie wpływa dobrze na nasze samopoczucie. Stąd też róbmy wszystko, aby nie dać się zimowej chandrze. Obecnie możemy sięgać po różne rozwiązania tego rodzaju jak lampy rozgrzewające, relaksujące masaże i tym podobne, które mają wpływać pozytywnie na nas i nasz nastrój. Sięgajmy po te rozwiązania i wszystko, co sprawi zima upłynie nam bez większego problemu, zarówno jeśli chodzi o nasz organizm, jak i nastrój.