bądź piękna niezależnie od pory

Najnowsze tendencje w branży obuwniczej na jesień i zimę na rok 2014

Moda na wygodę owładnęła nasze ulice, dziś na topie są buty, które nie tylko wyglądają świetnie, ale przede wszystkim właściwie się noszą. Nabywając obuwie jesienne powinniśmy zwrócić też uwagę na to, by odpowiednio zabezpieczały nas przed trochę chłodniejszą pogodą. Szpilki od lat królują pośród wielorakich rodzajów damskiego obuwia. Pomimo zmieniających się stylów i krojów, szpilki przenigdy się nie starzeją i w jakiejkolwiek nowiutkiej kolekcji czołowych twórców obuwia znajdują własne miejsce.

kobieta w szpilkach
Author: GabboT
Source: http://www.flickr.com
Obcasy dołożą kilku ponadplanowych centymetrów i pewności siebie. W pantoflu na tym obcasie, każda dama, bez względu na wzrost i wagę, wygląda wysmukło i zgrabnie.

czarne kobiece szpilki
Author: Cristina Gonzalez
Source: http://www.flickr.com
Niezmiennym kierunkiem, jaki aczkolwiek panuje na naszych ulicach już od pewnego okresu, lecz przez cały czas pozostaje bezspornym modowym liderem, są półbuty damskie, takie jak na przykład na tej stronie - Zakładamy je zarówno do strojów codziennych, jak również do tych w wyższym stopniu stylowych stylizacji, dzięki temu dostajemy nowy efekt. Owej jesieni, sięgając po obuwie w sam raz na jesień, nie możemy zlekceważyć botków. Panują na wszystkich sklepowych ekspozycjach, pociągając każdą kroczącą kobietę. Kolorystyka nie jest tak barwna jak w letnim obuwiu, za to wzorki są tak bogate, że każdy, nawet niezwykle wybredny, wykryje coś dla siebie. Rozpoczynając od półbutów damskich, poprzez botki za kostki, aż do wysokich kozaczków. To samo dotyczy obcasów. Od najbardziej wygodnej płaskiej podeszwy, poprzez umiarkowane obcasy, do botków na wielkich koturnach.

Również styl sportowy na zawsze zagościł w naszych stylizacjach i wielokrotnie czerpią z niego inspiracje również jednostki niemające na co dzień dużo wspólnego ze sportem. Nic nadzwyczajnego, sportowe buty są projektowane przez najlepsze marki, stworzone z dużej jakości materiałów, oraz ogromnie komfortowe. Preferując buty sportowe, także znajdziemy obuwie jesienne, dobrane dla nas.

Luksus, to oczywiście nim winniśmy się kierować, kupując obuwie jesienne. Na szczęście teraz nie musimy już wybierać pomiędzy popularnością a komfortem.