bądź piękna niezależnie od pory

Najnowsze trendy - bielizna

Mężczyźni czasem mają ambaras ze zrozumieniem pań. Trudno się dziwić, bo płeć definiuje bardzo dużo – nasze zachowania, upodobania i zdolności. Naturalnie prawidłowe są dążenia do równości płciowej, lecz nie oznacza to, że olewa się pojawiające się różnice.

Umiemy sterczeć godzinami przed lustrem i decydować się na właściwy krój lub wzór. Rzadko jednak z tego typu zamiłowaniem przejmujemy się tym, co posiadamy pod strojem. Bielizna nie rozpala już w nas tak ogromnych emocji. A przecież to równie ważny detal całego ubioru, co spodnie, czy pasek.

Można rzec, że preferencje mężczyzn sprawiły, że niewiasty mają wiele roboty z wyborem biustonoszy. Niektóre znane analityczki z feministycznym zacięciem podkreślają, że jest to czynnik patriarchalnej władzy na paniami. Czy jest tak naprawdę? Możliwe, lecz trzeba przyznać, iż panie też posiadają pewien wpływ na sylwetkę facetów – faceci regularnie posiadają kompleksy przez wielkie brzuchy i niewystarczające gabaryty przyrodzeń.bielizna
Author: Kinga
Source: Kinga
Na samym początku tę część konfekcji zastępowano paskami z materiału, którym niewiasta obwiązywała się w biuście. Poprzez kolejne epoki tkanina ewoluowała, aż nabrała kształtu upiornego pancerza. Gorsety ściskały kobietę, a także zazwyczaj deformowały jej kształty. Cierpień doznawały także narządy wewnętrzne. Kiedy po wielu wiekach feministki zrzuciły z siebie to narządzie tortur, zaczęły powstawać pierwsze.

Jeśli nie umiesz znaleźć w sklepach z ciuchami towarów w sporych rozmiarach, użyj wsparcia internetu. W cyberprzestrzeni funkcjonuje wiele sklepów WWW z bielizną. Wielkie rozmiary namierzysz, kiedy do Google wkleisz sformułowanie „biustonosze usztywniane” (możesz zobaczyć też w tym miejscu: Biustonosze Usztywniane - W tym sezonie trendy są ekstrawaganckie stylizacje, które garściami czerpią z minionych lat. Jeśli planujes być na topie, zamów biustonosz typu Push-Up (Biustonosze Push-up na Ceneo).