bądź piękna niezależnie od pory

Odkryj styl boho

Styl boho od wielu lat skutecznie podbija wybiegi największych domów mody oraz ulice wielkich miast. Do najbardziej znanych amatorek tego stylu można zaliczyć Kate Moss, Kate Hudson, siostry Olsen oraz polską dziennikarkę Agnieszkę Szulim. Styl boho to w głównej mierze połączenie surferskiego luzu z bezwzględnym brakiem konwenansów. Mnogość kolorów, długie sukienki, falbaniaste spódnice, wyraziste desenie oraz przesyt biżuterii – wszystko to jest definicją tego fantazyjnego stylu.

koraliki boho
Author: Faylyne
Source: http://www.flickr.com
Boho charakteryzuje się sztuką łączenia pozornie niepasujących do siebie części garderoby. To przede wszystkim pomysłowość, dzięki której powstają nietuzinkowe kreacje. Mimo, iż stylizacje wyglądają tak, jakby każdy element garderoby dobrany był przypadkowo – styl jest bardzo spójny. Prawdziwe znawczynie stylu boho wiedzą jak zestawić różne elementy tak, aby stworzyć dobrze skomponowaną całość. Ponieważ to właśnie detale są w stylu boho najbardziej istotne. Te małe „drobiazgi” nadają modowego sznytu całej stylizacji.Zwłaszcza biżuteria - kolorowe wisiorki, duże pierścionki z kamieniami, kaskadowe kolczyki oraz bransoletki, które możemy ze sobą łączyć na wiele różnych kombinacji. Wystarczy więc do banalnych spodni jeansowych i klasycznej bluzki założyć oryginalny naszyjnik lub poruszające się wraz z rytmem kobiecego kroku kolczyki, a otrzymamy oszałamiający efekt w stylu boho.
koraliki i rzemienie
Author: Olga Kruglova
Source: http://www.flickr.com
Jako że boho lubi naturę - biżuteria stylizowana jest na ręcznie robioną i przeważnie łączy w sobie drewno, koraliki ceramiczne (zobacz koraliki ceramiczne), kolorowe piórka, rzemienie.Oryginalna, własnoręcznie wykonana biżuteria jest piękna i niepowtarzalna. Tak samo jak kobieta, która ją posiada. Dlatego gdy drzemie w nas artystyczna dusza, odpowiednie akcesoria kupimy w internecie. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce frazę: koraliki sklep, a zachwyci nas szeroki wachlarz wzorów i kolorów (zobacz tu). Dziś, w internecie krążą filmy na temat tworzenia kolczyków, naszyjników i innych błyskotek. Spróbujmy stworzyć biżuterię samodzielnie, a utwierdzimy się w przekonaniu, że nie jest to trudne zajęcie.