bądź piękna niezależnie od pory

Porządnie dobrana biżuteria

Upiększanie ciała od wieków intrygowało ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać powinien mieć na uwadze, że modny wygląd umożliwia piękna biżuteria, jednakże jak we wszystkim, w noszeniu jej również trzeba zachować umiar.


kolczyki
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com


Wybór materiału, z jakiego będzie wykonana ozdoba, to bardzo indywidualna sprawa, jednak bez względu na to z którego kruszcu okaże się wykonana, powinna współbrzmieć z postacią właściciela.
Stosowna biżuteria to nadzwyczaj istotna cząstka każdej stylizacji.

Czy ciekawi Cię ta tematyka? Jeżeli tak to, przejrzyj witrynę (http://5aleja.com.pl/kosmetyki-azjatyckie-nasza-lista-top-5/), a odnajdziesz w tamtym miejscu wiele nadzwyczajnych informacji, które pochłoną Cię bez reszty.

Przy pomocy biżuterii zdołamy ożywić, bądź dopełnić wybraną kreację. Dobrze dobrany naszyjnik, czy kolczyki wydobędą atuty urody, a nawet potrafią ukryć jej niektóre mankamenty.


Kolczyki wykonane ze srebra, nie zawsze posiadają srebrny kolor. Srebro może być jasne i oksydowane. Dzięki oksydzie i późniejszemu wygładzaniu srebrnej powierzchni uzyskuje się kuriozalne rezultaty kolorystyczne.


Biżuteria z czystego srebra byłaby zbyt delikatna i nietrwała, dlatego wykorzystuje się dodatki w formie różnych metali, miedzi, cyny, niklu. Kolczyki stworzone ze srebra mają sporo form, kształtów i wersji, są dopasowane do najróżniejszych nurtów ubierania. Należy pamiętać, że dekoracje powinny pasować do karnacji, odcienia włosów i aktualnej stylizacji. Najważniejsze jest, aby nie przeholować z ilością biżuterii.


życie


Biżuteria ma przede wszystkim eksponować urodę a nie przytłaczać, czy wyglądać nieestetycznie.


akcesoria które zakładamy powinny sporządzać łączną harmonię wyglądu i uwypuklać to, co w nas najwspanialsze, równocześnie umiejętnie odciągając uwagę od niedoskonałych części figury.