bądź piękna niezależnie od pory

Poznaj dobroczynną magię kamieni szlachetnych- mały zbiór intrygujących informacji

Kamienie są najczęściej pięknymi obiektami, gdzieś obok nas, na ogół w gablocie. Spostrzegamy ich piękno, lecz prawda jest taka, iż każdy minerał mieści w sobie dość mocne pole energetyczne. Naturalnie one scalając się ze sobą, kreują wspólne pole energetyczne Ziemi.


interesujesz się ametystami - koniecznie odwiedź tę stronę
Author: annieo76
Source: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
szafir
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Gdy chodzi o ludzi, to minerały i kamienie szlachetne posiadają nam naprawdę mnóstwo do zaoferowania. Są nazbyt długo niedocenianym zadatkiem od Ziemi. Posiadają zawrotny wpływ na nasze ciała. Rezultatem takich oddziaływań jest znacznie dostrzegalny przez nas przyrost pułapu prężności życiowej. Daje to działającą asekurację przed chorobami tudzież mile nastawia do życia. Swobodniej radzimy sobie z obowiązkami. Rośnie również nasz intelektualny potencjał. Kiedy nasz własny szyk energetyczny zaczyna rozpadać się się pod uciskiem stresu, zwykły, choć potężny rezonans kamieni powinien pomóc oczyścić i wzmocnić własny, harmonijny projekt zdrowia. Ciekawym przykładem stają się ametysty, jakie to mają dużą umiejętność do klarowania z negatywnych odczuć. Samo miano już odpowiada jego właściwościom w wyzwalaniu od bogatych uzależnień. Dodatkowo szafir jest wart podkreślenia, gdyż przynosi szczęście badaczom i wędrowcom - piękne szafiry. Szczędzi przed wieloma nieszczęściami.


Obecnie wielu ludzi nosi kamienie (głównie kobiety) jako biżuterię, nie zdając sobie sprawy co tak na prawdę mogą one wnosić do naszego funkcjonowania i w jaki sposób działać na organizm. Jest to tak na prawdę nieceniona zasobność naszego świata. Warto się zaciekawić tematem, albowiem pomimo pięknego wyglądu kamienie szlachetne będą mogły uczynić cuda dla naszego organizmu.