bądź piękna niezależnie od pory

Rzeczywiście seksowna kobieta – jakie są współcześnie jej podstawowe atrybuty?

Większość Pań żyje dzisiaj w ciągłym zalataniu. Praca zawodowa, opieka nad dziećmi, prace domowe, realizowanie posiadanych pasji oraz zainteresowań lub spotkania ze znajomymi – to wszystko pochłania wiele czasu. Czy w takim razie w życiu współczesnej kobiety jest miejsce na troskę o siebie? Oczywiście, że tak, tym bardziej, że atrakcyjność fizyczna ma dzisiaj duże znaczenie. Jakie są typowe atrybuty seksownej kobiety?

Co najważniejsze, warto zadbać o te składniki stroju, jakich na pierwszy rzut oka nie widać. Odpowiednio dopasowana seksowna bielizna
modelka w bieliźnie
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
to absolutnie podstawa. Dlaczego? Głównie przez wzgląd na fakt, że mając ją na sobie, również w normalnym stroju można poczuć się niczym gwiazda z czerwonego dywanu. Na dodatek, bielizna stosownie modeluje ciało, powoduje, że kobieta inaczej się porusza, jest pewniejsza siebie. Warto wobec tego zatroszczyć o to, by na co dzień zakładać bieliznę doskonałej jakości, nawet jeżeli nikt nie miałby jej zobaczyć. Synonimem seksu są również kabaretki, które można zamówić online: polecane modele kabaretek. To naprawdę odważny element stroju, toteż decydując się na ten rodzaj rajstop, zdecydowanie należy ubrać skromną sukienkę, najlepiej pozbawioną głębokich dekoltów lub wycięć. Tym sposobem uniknie się „przeładowanego” rezultatu. Takie rajstopy sprawdzą się doskonale chociażby do klasycznej „małej czarnej” - oczywiście o ile sukienka sama w sobie nie będzie nazbyt odważna.


Seksowna kobieta musi zadbać też o odpowiednią fryzurę oraz makijaż. Naturalnie, nie oznacza to, że należy nakładać na twarz szereg kosmetyków, poświęcać makijażowi kilkadziesiąt minut, doklejać sztuczne rzęsy itd. Wręcz przeciwnie, czasami wystarczy jedynie zatuszować drobne niedoskonałości cery oraz umalować usta czerwoną szminką albo wytuszować rzęsy. Nie w każdym przypadku mocny makijaż jest kojarzony z byciem seksowną. Wiele zależy od typu urody oraz okazji. Włosy z kolei powinny być zawsze czyste. Nie ma bardziej niechlujnego widoku niż przetłuszczone, słabe u nasady włosy.

Czasami bycie seksowną jest utożsamiane z odsłanianiem ciała. To błąd. Wiele kobiet z powodzeniem udowadnia, że także skromny, zabudowany strój może doskonale wpływać na wyobraźnię. Wskazane jest znać jedną zasadę – odkrywać powinno się wyłącznie nogi lub dekolt, nigdy razem.