bądź piękna niezależnie od pory

Sklep Wittchen

Wittchen to sieć polska swoje miejsca sprzedaży w obrębie całego kraju. Firma ta oferuje produkty z szeroko pojętej galanterii skórzanej oraz inne.
Niezwykle bogato reprezentowane są buty, zarówno damskie, jak i dla mężczyzn. Przedsiębiorstwo w swoich wyrobach stawia na elegancję. Wyroby tej marki w większości przypadków mają klasyczne kroje, nie cechuje ich ekstrawagancja. Przeważają ciemne, niejaskrawe barwy.

Podstawowym materiałem, jaki wykorzystywany jest do szycia kolekcji to różnego typu skóra naturalna. Sklep Wittchen to punkt, który można spotkać w wielu miejscach Polski, czasmi w obrębie galerii handlowych. W sprzedaży poza odzieżą i butami szeroko reprezentowane są także różnorodne akcesoria, do których należą między innymi torebki czy portfele. Firma posiada również kilkanaście stałych kolekcji, które obejmują towary o różnorodnej stylistyce.


Kurtki i płaszcze
Znaczną część asortymentu marki Wittchen stanowią okrycia wierzchnie. Analogicznie jak w przypadku innych wyrobów, są one wykonane z materiałów naturalnych. Płaszcze Wittchen to w większości przypadków grube płaszcze zimowe. W przeważającej ilości posiadają futrzane wykończenia. W większości przypadków są stosunkowo długie, niekiedy zaopatrzone przykładowo w kołnierz zapinany pod szyją na dodatkowy guzik, dzięki czemu można łatwiej utrzymać ciepło bez używania szalika. Niektóre z płaszczy posiadają pasek, umożliwiający związanie w talii. Poza typowo zimowymi ubiorami, dostępne są również płaszcze i kurtki Wittchen do noszenia na wiosnę. Są to produkty skórzane, jednak o wiele lżejsze niż przy ofercie na zimę. Świeże wzory wprowadzane są w każdym kolejnym sezonie, co zapewnia duże urozmaicenie i nadążanie za modą.

Author: Timberland

Dodatki
Kolekcja Wittchen to również, lub przede wszystkim rozmaite przedmioty i akcesoria. Są to więc torby i torebki damskie, podzielona na dwie różne grupy. Oprócz tego sprzedawane są także takie akcesoria jak krawaty czy rękawiczki. Te ostatnie wykonane są w większości ze skór jagnięcych, które cechuje elastyczność. W asortymencie są też takie przedmioty jak parasole. Charakterystyczne są również kolekcje, dłużące do podróżowania – różnego typu walizki i torby podróżne.