bądź piękna niezależnie od pory

Sposoby na zniwelowanie cellulitu

Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach można dostrzec kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma natomiast z tym spory problem. Jak wskazują badania, w zasadzie co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli z nadmiarem tłuszczu, który wygląda bardzo nieestetycznie.Często cellulit powoduje, że kobieta wstydzi się pokazać nie tylko w krótszych spodenkach czy spódnicy, ale wręcz w ogóle unika pokazywania swoich ud i brzucha, ponieważ są to obszary najbardziej podatne na pojawienie się popularnej pomarańczowej skórki.

Jak można usunąć cellulit? Najczęściej kobiety wybierają specjalne balsamy dostępne praktycznie w każdej drogerii. Są to rozmaitego typu kremy wzbogacone między innymi o ekstrakty z zielonej herbaty czy też kawy, gwarantujące ujędrnianie skóry i jednocześnie modelowanie sylwetki. Tego rodzaju preparaty są dość tanie i powszechnie dostępne, więc nic dziwnego, że kobiety chętnie je kupują. Badania potwierdzają ich pozytywny wpływ, jednakże w niektórych przypadkach może się okazać, że najbardziej intensywnie działający balsam nie będzie pomocny w rozwiązaniu dużego cellulitu.
skóra - wyobrażenie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Niekiedy takie kremy są także nie polecane z powodów zdrowotnych, między innymi w sytuacji, gdy kobieta ma problemy z krążeniem. W dodatku, należy przyznać, że ujędrnianie skóry z udziałem balsamów jest dosyć pracochłonne i wymaga determinacji.

Na pewno zda Ci się łącze do witryny (https://uniquecos.pl/), jeżeli intrygują Cię przedstawione w naszym artykule treści. Na następnej stronie wyczytasz ich znacznie więcej.

Alternatywą dla osób, które nie mają cierpliwości do aplikowania tego typu preparatów jest zabieg na cellulit. Jest to na pewno szybsza metoda walki z pomarańczową skórką i bardziej widoczna. Wymaga jednak większego wkładu pieniężnego.

Taki zabieg na cellulit musi być wykonywany przez należycie przeszkolone osoby i polega na działaniu na skórę laserami, ultradźwiękami lub różnego rodzaju masażami.

wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Tego rodzaju zabiegi poleca się rzecz jasna osobom, które mają mocno widoczny cellulit i jest to dla nich jedyny sposób na pozbycie się tego problemu. Modelowanie sylwetki Warszawa można przeprowadzić również z udziałem systematycznych ćwiczeń, jednakże podobnie jak stosowanie kremów antycellulitowych jest to dość żmudne i czasochłonne, więc potrzeba na to znacznie więcej czasu i zaangażowania. Więcej na stronie .