bądź piękna niezależnie od pory

Szyk nie jest najważniejszy! Nabywając letnie buty pamiętaj o najistotniejszym – Twoim zdrowiu

Zbliża się sezon letni więc najwyższy czas wyposażyć się w komfortowe, przewiewne buty letnie. Warto poświęcić odrobinę czasu na ich znalezienie, aby dostać buty dobrej jakości i z dobrych gatunkowo tkanin. Powinniśmy się w nich czuć dobrze, także podczas najcieplejszych dni lata.


Oczywiście,
trampki
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
głównymi letnimi butami są sandały. Przy ich kupnie warto zwrócić uwagę na podeszwę, żeby nie była za cienka oraz najlepiej, aby była choć trochę wyprofilowana. Ostatnimi czasy, zrobiło się popularne przemieszczanie się w klapkach lub japonkach. Jest to niezdrowe, a lekarze oraz specjaliści alarmują, iż chodząc w butach nie trzymających naszych stóp należycie, możemy zagwarantować sobie różne bolesne deformacje stóp i stawów. Dlatego, zamiast japonek, zainwestuj w wygodne sandały, które są zdrowsze nawet tylko dlatego, że lepiej przytrzymują stopę.
Kobiety mogą przebierać w ogromnej ilości obuwia sezonowego. Popularne są baleriny, które także nie cieszą się zbyt dużym poparciem ekspertów. Znacząca większość balerinek ma cieniutkie podeszwy oraz ani trochę nie chronią podbić stóp. Dla niektórych nie ma to znaczenia, ale amortyzująca podeszwa chroni całe nasze ciało. Bardzo dużo chodzimy po twardych, miejskich chodnikach, które przeciążają nie tylko nasze stopy, ale również staw skokowy, miednicę oraz kręgosłup. Nie dbając o wymaganą amortyzację stóp na utwardzonych powierzchniach, możemy z upływem czasu zacząć walczyć z różnymi schorzeniami.
trampki
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com

Dobrym rozwiązaniem (w szczególności dla mężczyzn) są trampki, które nie tak dawno powróciły do łask. Można obecnie dostać dobre jakościowo trampki, z grubą podeszwą i z wysokogatunkowych materiałów. Jeśli nie masz zamiaru nabywać staromodnych, czarno-białych trampek, powinieneś zajrzeć do oferty Pepe Jeans. Trampki męskie Pepe Jeans, podobnie jak damskie, przyciągają uwagę swoją stylizacją, warto sprawdzić trampki męskie pepe jeans. Nie są tradycyjnie jednokolorowe, ale są bardzo różnokolorowe oraz mają mnóstwo szykownych dodatków, co wyróżnia je na tle konkurencyjnych firm. Prezentują się bardzo awangardowo oraz nieszablonowo, a do tego mają naprawdę zróżnicowane modele.


Trampki męskie Pepe Jeans ( BASE) będą na pewno dobrze współgrać z dżinsami i szortami. Niektóre modele będą także bardzo dobrze wyglądać w zestawieniu ze sportową marynarką, nadając całości swobody oraz subtelności letniego sezonu. Damskie modele zaś będą pasować do każdej kreacji. Asortyment Pepe Jeans naprawdę wybija się z pomiędzy konkurencji wielką unikalnością oraz wysoką jakością. Pamiętaj, aby podczas wyboru sezonowych butów kierować się przede wszystkim zdrowiem, a potem wyglądem. Na szczęście nie jest tak trudno kupić obuwie modne, lecz nadal właściwie chroniące nasze stopy letnią porą.