bądź piękna niezależnie od pory

Trendy na rynku kostiumów kąpielowych

Coraz bliżej urlopy, zatem wraca stare pytanie – co założyć na plaży? Jakie stroje kąpielowe są obecnie modne? Jakie kroje bielizny są w tym sezonie trendy? Jak zamaskować wybujałe kształty? Problemy rozwiążesz, zapoznając się z tym krótkim tekstem.
Stroje kąpielowe od Reserved
Author: Reserved
Source: Reserved
W tym sezonie do lamusa odejdą stonowane i smutne kolory. Na plażach będą królować pastele i zabielone kolory! Jeśli wypatrzysz gdzieś seksowne kostiumy kąpielowe w barwach pastelowego różu, kwiatów chabru, mięty i słonecznych pomarańczy - kupuj w ciemno! Trendy staną się również wszelkiego typu wzory geometryczne i futurystyczne. Koniecznie zwróć uwagę na wyraziste motywy nazywające się ‘carven’. Do łask wrócą marynistyczne wzory. Uwaga! Wielki comeback zaliczają też desenie retro!

W środowisku mody notuje się ostatnio boom na kroje ukrywające krągłości ciała. Popularna jest bielizna wyszczuplająca, a kobiety o puszystszych kształtach czy z brzuszkiem od teraz mają dobry wybór bielizny plażowej. W sprzedaży są zatem stroje z materiałem do pasa, maskujące odrobinę więcej aniżeli normalne bikini.
Moda letnia i plażowa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Olbrzymi krzykiem mody zostało tzw. tankini. Jest to plażowy komplet składający się z majtek i topu z zgrabnie wymodelowanym dekoltem. Projekt skutecznie ukrywa niedoskonałości, a na dodatek jest wygodny i praktyczny. Tankini łatwo podwinąć, kiedy planujemy opalić trochę ciała. Większa siostra bikini (Amazing Girl sklep - neonowe bikini na plażę) pasuje też rewelacyjnie do spodni i spódniczek.

Pora zatem przejść się do galerii handlowych lub pomyszkować w sieci. W sezonie, drogie panie – pastele i szpilki rządzą!

Oprócz strojów kąpielowych lato niesie wiele nowych trendów.