bądź piękna niezależnie od pory

To trzeba mieć w szafie zimą! Jak kupić idealne buty dla siebie?

W jaki sposób kupić perfekcyjne obuwie na sezon jesień-zima dla siebie? Oczywiście to zależy, o których butach myślimy. Jeżeli ma być nie tylko modnie i wygodnie, nawet w środku dotkliwej zimy, to zadanie jest niełatwe. Czy to do zrobienia? Czy da się pożenić klasykę z mroźną zimą?


Jeżeli mowa o kozakach, warto sugerować się swoimi centymetrami. Niskie panie nie powinny nosić butów, które sięgają im do połowy uda. Warto wybierać takie kozaki, które będą opinać nogi, uwydatniając ich walory, sprawią, iż będziemy wyglądać po prostu doskonale. Buty opinające nogę jak spodnie typu rurki nie tylko grzeją, lecz także optycznie wyszczuplają sylwetkę. Kozaki muszkieterki będą idealne, gdy będą na słupku albo będą prawie płaskie. Tego typu buty nie tylko pozwolą zachować stabilną pozycję nawet na śliskiej drodze, to jeszcze będą pasowały do bardzo wielu zestawień opartych na różnej estetyce (oferta kozaków muszkieterek).

wysokie zamszowe kozaki
Author: McArthurGlen Designer Outlets
Source: http://www.flickr.com
Zamszowe kozaki muszkieterki mogą być super na większe wyjścia i będą pasowały zarówno do spodni rurek, jak i do sukienek, lecz nie sprawdzą się przy wilgotnej zimie i pokrytym śniegiem chodnikach, nawet jeżeli odpowiednio je zaimpregnujemy. Jeżeli całodniowy maraton w kozakach nam nie odpowiada, dobrze jest mieć gdzieś pod ręką, w pracy czy w samochodzie czarne baleriny (do kupienia tutaj). Nie będą one wprawdzie tak klasyczne jak buty na wysokim obcasie czy słupku, ale uchronią nas od męczącego bólu nóg spowodowanego albo zbyt wysokim obcasem, albo butami zbyt mocno opinającymi nogę.


Czarne baleriny będą pasowały do większości strojów biurowych i jest to obuwie dość bezpieczne. Jeżeli posiadamy już w swojej garderobie na sezon zimowy eleganckie kozaki muszkieterki i obuwie do sukienek albo na imprezy, dobrze jest także kupić obuwie sportowe - trapery, które posłużą nam kiedy „zima zaskoczy drogowców” i chodniki będą nieodśnieżone i będzie istniało duże prawdopodobieństwo, iż normalne kozaki nie wyjdą cało ze starcia ze śniegiem.

Połączenie elegancji z zimową aurą nie zawsze się komponuje i czasem należy po prostu postawić na wygodę i ciepło. Odpowiedni wybór butów w naszej garderobie pozwoli nam mieć rzeczy ładne, a w skrajnych sytuacjach wyciągnąć wygodne trapery.