bądź piękna niezależnie od pory

W jaki sposób dopasować strój, by mieć pewność, iż nie zaliczymy jakiejś wpadki. O czym pamiętać?

Wydawałoby się, iż umiejętność dopasowywania ubrań, to coś naturalnego. Po prostu intuicyjnie wybieramy to co do nam pasuje, jakby wiedząc w czym wyglądamy dobrze. Faktycznie, niektórzy nie mają z tym najmniejszego problemu. Jednak inni niestety są zmuszeni posiąść odpowiednią wiedzą, albo skorzystać z jakiejś porady, żeby prezentować się dobrze. Bez względu na to do jakiej grupy należymy trochę wiedzy z pewnością nam się przyda.

Modna kobieta
Author: MOHITO
Source: MOHITO
Najpierw zajmijmy się kwestią mody na co dzień. Chodzi głównie o sytuacje, jak mamy czas wolny od pracy oraz nie potrzeba się szczególne stroić. Zgubne jest myślenie, iż nie ma co się tym zbytnio przejmować. Nawet w wolny dzień można prezentować się na luzie ale bardzo stylowo. Zakładając kangurki damskie, czyli bardzo wygodne bluzy jak również tenisówki vagabond można uzyskać coś rzeczywiście stylowego i odpowiedniego, kiedy chcemy wyglądać modnie, ale zarazem potrzebujemy wygodnego stroju - kangurki damskie. Świetne połączenie na przykład na wyjście na spacer albo przejażdżkę na rowerze.Wieczorowe kreacje zawsze przysparzają trochę większych problemów. Należy mieć świadomość, że proste, klasyczne stroje zawsze się sprawdzą. Sporo sklepów oprócz dość oryginalnych zestawów, zawsze ma w ofercie również ciągle pozostającą klasykę. Powinno się zaszaleć i wybrać jakiś pojedynczy szczegół, jaki będzie wychodził na plan pierwszy. Coś co sprawi, że przełamiemy nudę. Możemy wykorzystać kozaki szare zamszowe albo jakąś dość oryginalna torebka - . Pamiętając przy tym by zawsze dopasowywać buty do torebki.

A jak to wygląda ze strojami wakacyjnymi? Myślisz sobie, dlaczego nie poszaleć z wzorami? Pamiętajmy jednak, że z całej naszej kreacji tylko jedna część z dwuczęściowego stroju powinna posiadać odznaczające się wzory. Do letniej sukienki fajnie jest dobrać jakieś oryginalne czapki kapelusze. Prócz ochrony przed słońcem to przy okazji niesamowicie ciekawy dodatek, wyróżniający nas z tłumu.

Na koniec warto pamiętać, iż niezależnie od okazji, umiar jest zasadą, jaka musi nami kierować najczęściej. Jeśli nie jesteśmy specjalistami, to zachowanie umiaru sprawi, że wybrniemy obronną ręką z każdej sytuacji. Nie możemy zbyt szaleć chcąc zrobić na ludziach wielkie wrażenie. W takim wypadku możemy osiągnąć rezultat raczej odwrotny.