bądź piękna niezależnie od pory

W jaki sposób wybierać najważniejsze elementy garderoby, aby w każdej sytuacji prezentować się nienagannie - parę praktycznych porad

Elegancki, lecz i dobrze dobrany do określonej okoliczności ubiór jest priorytetem zarówno dla pań, jak i dla mężczyzn. Choć ponoć nie ocenia się książek po okładce, to jednak nasza uwaga z konieczności koncentruje się na wyglądzie, zwłaszcza wtedy, gdy mamy przed sobą nowo poznaną osobę. Chcąc nie chcąc jesteśmy zmuszeni w większym albo mniejszym stopniu troszczyć się o własny wygląd, regularnie chodząc do gabinetu fryzjerskiego, kosmetyczki czy w końcu do sklepów.

Teraz można dostać chyba wszystko, zatem o modowe wpadki nietrudno. Całe szczęście, że styliści są w stanie podsunąć nam kilka użytecznych rad.
bluza
Author: Rhona-Mae Arca
Source: http://www.flickr.com
Najbardziej ewidentną radą jest zaproponowanie pięćdziesięciolatce udającej się galerii handlowej, aby kupowała tylko firmowe ubrania, w tym również i te sportowe. Oczywiście nie każda sukienka z metką cenionego producenta da pewność, że dana stylizacja będzie udana, lecz z pewnością odzież kupiona w sklepie jest lepsza jakościowo od tej oferowanej na osiedlowym targu, a to jest niemniej istotne. Identyczna reguła dotyczy również obuwia - buty damskie Guess chociaż czasem kosztują nawet 800 złotych, to jednakże bywają bardziej wygodne niż np. botki za 200 zł. A na solidnych ubraniach oraz butach zależy nie tylko paniom interesującym się aktualnymi trendami w modzie, lecz i mężczyznom uprawiającym różne sporty. Nawet pływacy amatorzy wolą zakupić szorty kąpielowe reebok bądź czepki kąpielowe z logo Pumy niż najzwyklejszą odzież sportową na giełdzie. Te produkty znajdziesz tu: zobacz oferty. Dobrą wskazówką jest też polecenie osobie idącej na zakupy, aby wybierała ponadczasowe elementy garderoby - zamiast szukać brązowych lnianych spodni, lepiej kupić te z jeansu bądź ze sztruksu, a do zestawu dołożyć jeszcze śnieżnobiałą koszulę z długim rękawem.Panom, zarówno tym po dwudziestce, jak i tym po pięćdziesiątce możemy z powodzeniem zaproponować polary (dowiedz się więcej) męskie w ciemnym odcieniach, zamiast wełnianych swetrów w poziome paski. Kto jednak pragnąłby diametralnie zmienić swój wygląd, ten może poszukać w internecie zupełnie nowoczesnych modeli ubrań. Przykładowo, pięćdziesięciolatki, które w najbliższym miesiącu idą na raut do ekskluzywnej restauracji w żadnym razie nie muszą wkładać ciemnych sukienek - kombinezony damskie wieczorowe są równie eleganckie, oczywiście jeżeli tylko są wykonane z dobrych jakościowo materiałów, a ubiór jest odpowiednio dobrany do konkretnej sylwetki. Najlepsza moda tylko tu: polary męskie w Ceneo.