bądź piękna niezależnie od pory

Wokół mody damskiej

Wkoło mody kręci się cały świat. Wielu ludzi robi szybką karierę, obracając się w tym interesie. I nie chodzi tu tylko o światowych projektantów, czy ich ukochane modelki. Co raz więcej zwyczajnych śmiertelników stawia na zabawę modą. Co chwilę powstaje następny modowy blog, w których fashioniści dzielą się z internautami własnym niepowtarzalnym stylem. Wielką uwagę przykładamy, do tego, co mamy na sobie.


Potrafimy stać długie godziny przed garderobą i decydować się na odpowiedni fason lub wzór. Nie często jednak z tego typu zaangażowaniem zajmujemy się tym, co posiadamy pod strojem. Bielizna nie rozpala już w nas tak ogromnych emocji.

Nie zwlekaj! Jeżeli zainteresował Cię nasz wpis, to czytaj również sklep fryzjerski Konin inne informacje na wybrany temat. Stworzyliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

A przecież to równie istotny detal całego stroju, co spodnie, czy pasek.


bielizna
Author: Kinga
Source: Kinga
Dawniej tę część garderoby zastępowano paskami z tkaniny, którym kobieta obwiązywała się w biuście. Poprzez następne wieki tkanina przechodziła ewolucję, aż przybrała kształt niewygodnego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także zazwyczaj deformowały jej ciało. Cierpień doznawały też narządy wewnętrzne. Gdy po wielu wiekach aktywistki zrzuciły z siebie to straszne narzędzie, zaczęły powstawać pierwsze biustonosze.

Obecnie jest nieograniczony wybór bielizny. I choć mogłoby się wydawać, że niczego szczególnego nie da się już wymyślić, to ciągle pojawiają się następne nowinki (najmodniejsze biustonosze). Powstają staniki silikonowymi ramiączkami, które będą nadawały się do wieczorowej sukni. Są również specjalne wkładki, kiedy biustonosz może nie pasować do ubioru, a my nie chcemy iść bez stanika. Także dolna część bielizny przechodzi prawdziwą przemianę. Choć czasy XIX-wiecznych reform są już daleko za nami, to stringi damskie przez wielu są uważane za przesadę. Te kuse majteczki mają taką samą liczbę wiernych wielbicieli, jak i zagorzałych przeciwników. Ostatnio prawdziwą karierę zrobiły leginsy, czyli wyjściowa forma getrów ( tutaj). Bardzo szybko zdobyły salony i, najwyraźniej, jeszcze długo tam pozostaną.


Nie zapominajmy jednak, że codzienna bielizna powinna być głównie wygodna. Istotny jest także naturalny materiał, które nie podrażni naszej wrażliwej skóry.