bądź piękna niezależnie od pory

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Ludzie mają w zwyczaju oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.


Nie bez kozery stare powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest używane przez wielu stylistów oraz ludzi z branży mody.

Jeżeli zaintrygował Cię niniejszy artykuł, koniecznie sprawdź dodatkowo ten odnośnik! To świetna oferta i tu znajdziesz szczegółowe informacje.

Na podstawie ubioru, można zwykle stwierdzić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej stan majątkowy.
Przy pomocy ubioru ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki z własnym nadrukiem są w dzisiejszych czasach nie tylko częścią ubrania, ale niejako billboardami - zobacz więcej. Ich unikalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej.

Nie jesteś w stanie doczekać się następnych wątków? Mamy dla Ciebie łącze do strony (http://www.skalnik.pl/sprzet-zimowy/turystyka-zimowa/turystyka-zimowa-raki-raczki/raki-polautomatyczne), które pozwoli Ci zapoznać się z ogromną dawką świeżych treści.

Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, za to oznaczone śmieszne koszulki z nadrukiem stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dziś. Bezustannie.


Barwne T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd to prezentacja pewnej idei - przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Drukarnia TDruk z koszulkami potrafi poprawić nam humor na resztę dnia - zobacz tdruk.pl/oferta/. Wyobraźmy sobie, że czekamy na tramwaj w pochmurny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widnieje śmieszny napis.
Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Racja nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego - dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”