bądź piękna niezależnie od pory

Zmiana garderoby, co znaczy wygodne rozwiązania na jesienne dni

Koniec lata to koniec upałów i początek zakładania kolejnych warstw ubrań. Zwolennicy tej pory roku nie będą szczęśliwi, gdy wiele ubrań z ich garderoby, z letnimi ubraniami włącznie zostanie zapakowana do szafy na kolejny rok. Jesień i zima to początek wkładania kurtek, bluz, szalików i długich spodni – męczarnia dla wielu osób.
kobieta w sukience
Author: IamKhatu
Source: http://www.flickr.com
Japonki, zwiewne kreacje, jasne kolory – z tych atrybutów mody będziemy rezygnować wraz z następnymi chłodnymi dniami. Rezygnowanie z letnich ubrań nie równa się jednak zmianie ulubionych producentów. Jeśli ubieramy się w sklepach Reserved`a, to wyszukamy tu ciuchy na każdą porę roku.

Wskazówka - jeśli wolimy mieć i kasę, i ubranie, nie kupujmy odzieży jesiennej w typowym okresie – na jesieni. To czas, kiedy sklepy wypuszczają nowe – gdy chodzi o okolice września – jesienne, ale drogie modele ciuchów. Zapatrując się na lżejszą kurtkę czy cięższe buty, ale w korzystnej cenie, lepiej wypatrywać nowych fasonów w okolicy świąt Bożego Narodzenia, a nawet w Nowym Roku. Produkty z jesieni, które po prostu nie zeszły stracą nawet trzykrotność wstępnej wartości.sklep z ciuchami
Author: Paris on Ponce & Le Maison Rouge
Source: http://www.flickr.com
Pojawienie się złotej jesieni to także ewolucja kolorów. Każda firma odzieżowa, rozpoczynając kolejną jesienną kolekcję, reklamuje w ramach oferty propozycje w ciemnym brązie, żółtym, wojskowym, bordowym, czy ciemnozielonym. Kolory ewoluują we wszystkich ubraniach, od marynarek, na gadżetach i dodatkach dla kobiet kończąc. Panowie mogą rozglądać się za swetrami, ciemniejszymi bluzami. Lubiący luz i wygodę nie pogardzą właśnie taką bluzą, sportowymi spodniami na jogę czy rower, jak równie cieplejszą czapką. Ci, którzy czekają na jesienne katalogi czekają aż znikną uciążliwe upały i skąpe ciuchy, a pojawi się zwiewność mieszana z elegancją i komfortem.

W katalogu dla pań pojawią się szale – to symbol ochłodzenia pogody, zmuszający do zasłaniania szyi. Nie będzie też klapek i krótszych spódnic wzrośnie za to wybór spodni i bluz. Dla jednym pań jest to inspiracja, dla drugich konieczność i przymus dokładania następnych warstw ubrań. Jesienna moda to moda na „cebulkę”. Jesienna wielowarstwowość nie waży jednak tyle co podobna w zimie, kiedy wkładamy ciężkie bluzy. Jest to więc naturalne przygotowanie ciała na ubrania zimowego kalibru.