elf-jubiler.com.pl

bądź piękna niezależnie od pory

Moda męska staje się znacznie fajniejsza

mężczyzna
Author: Kavian Borhani
Source: http://www.flickr.com
Do niedawna projektanci strojów koncentrowali się głównie na strojach dla pań, bo twierdzono, że to one zwracają więcej uwagi własnemu wizerunkowi. Prawda mimo wszystko będzie taka, że faceci znacznie częściej zdają sobie sprawę z tego, że muszą się dobrze prezentować przy własnej kobiecie i też chcą prezentować się modnie.

Obuwie dla matek i kamizelki dla dzieci - sprawdź, co jest trendy

kurtka
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach bardzo istotny jest świetny wygląd. A na fajny wygląd składają się wszystkie elementy naszego stroju. Dla większości kobiet najważniejsze jest obuwie. Tak, więc nawet botki rozmiar 43 bardzo prędko znikają ze sklepowych półek. Bo każda z kobiet chciałaby mieć modne i wygodne obuwie. Oczywiście wszystkie z pań, nie bacząc na rozmiar obuwia, chce posiadać kilka par butów. Każde na inną okazję i do innego stroju.

Moda, trendy, nowości, ciuchy, akcesoria buty

Ubrania kobiece
Author: AnnieAnniePancake
Source: http://www.flickr.com
Moda to sprawa względna. Czasami to, co demonstrują projektanci na wybiegach nie nadaje się do ubrania na ulicę. Każda z nas musi wyłowić z mody to, co jej odpowiada i cieszyć się tym na co dzień. Lepiej kupować mniej rzeczy, a tych które ci się podobają i oddać na jedną rzecz kilka złotych więcej aniżeli kupować wiele rzeczy których przenigdy nie założysz.

Moda dla pań i jej najważniejsze cechy

Kobieta ogląda torebki
Author: Visit El Paso
Source: http://www.flickr.com
Od dawnych czasów panie przywiązują dużą wagę do swojego wyglądu. Natomiast ogromnie istotnym aspektem tego właśnie wyglądu jest właściwe ubranie. Oznacza to nie tylko efektowny wygląd i wysoką jakość ubrań, lecz także odpowiednie dopasowanie ubrań do okazji. Jest to zwłaszcza ważne w przypadku różnego rodzaju uroczystości, zwłaszcza tych o poważnym charakterze.

Kilka reguł modnego ubierania się przez panów czyli jak prawidłowo wybrać męską koszulę.

Mężczyzna w eleganckiej koszuli
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
Elegancka koszula to jeden z najważniejszych elementów ubioru zadbanego mężczyzny. Różnych koszul w sklepach jest tak duża liczba wzorów i rodzajów, że zanim się wybierze należy poznać choć podstawowe reguły, którymi należy się kierować. Jeżeli nawet jakiemuś panu znaleziona koszula będzie się podobać, to uwzględnić jeszcze powinien obowiązujące trendy i modę, tu całkowita dowolność może nie być mile widziana. Zależnie od przeznaczenia trzeba zdecydować się na odpowiedni materiał, kolor i sposób uszycia, i wtedy dopiero będzie można mówić o właściwej decyzji.

W jaki sposób przebiega proces związany z przygotowaniami kolekcji ubrań do uszycia, gdzie znaleźć najlepszą szwalnię.

maszyna do szycia
Author: gina pina
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś chciałby uszyć dla siebie jakąś jedną rzecz, to najczęściej wybierze się do któregoś z pobliskich krawców, tak samo będzie z wszelakimi przeróbkami, które będą do zrobienia. Lecz całkowicie odmiennie wyglądać będzie sprawa, jeżeli trzeba będzie uszyć jakąś większą partię.

W jaki sposób na co dzień tędzy faceci się ubierają i czy rzeczywiście w wybranym odzieniu jest im do twarzy

modny mężczyzna
Author: TEDxJakarta
Source: http://www.flickr.com
Otyłość jest zmorą naszych czasów. Jak informują media, już dzieci w oddziałach przedszkolnych mają kłopoty z utrzymaniem właściwej wagi. Karą należałoby tutaj obarczyć tak wytwórców artykułów żywnościowych, jak i samych konsumentów. Dzisiaj w sklepach można nabyć w gruncie rzeczy jedynie te towary spożywcze, które mają w składzie tuczące składniki, np. płatki bywają słodzone syropem glukozowo-fruktozowym.

Jak ubrać człowieka otyłego? T-shirt 5XL jako przykład tego, że nawet osoby z otyłością mogą być atrakcyjnie ubrane

duże t-shirty
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Otyłość to coraz bardziej powszechnie obserwowany obecnie problem cywilizacyjny. Ma to związek z faktem, że współcześnie bardzo dużo osób jest leniwych, a także z znacznym trudem przychodzi im znalezienie w sobie dostatecznej motywacji, by zatroszczyć się o zdrowe odżywianie oraz częstą aktywność fizyczną, która da im okazję na zadbanie nie tylko o wagę ciała, ale także o odpowiednie funkcjonowanie naszego organizmu.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »